Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Adózás, könyvelés » Hogy tudom ellenőrizni, hogy...

Hogy tudom ellenőrizni, hogy rendben beérkezett-e az összeg a NAV-hoz?

Figyelt kérdés
Elutalom , beérkezik elvileg oké.. de nem kapok valamit erről, hogy rendben beérkezett az összes elmaradás? Tb-ről van szó egyébként.
2020. okt. 3. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
tb-det lekérdezheted, ha aktív akkor igen :)
2020. okt. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
EBEVben lekérdezed az adószámlád. Azon pontos dátumokkal fenn vannak az előírások és a befizetések is.
2020. okt. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
eBEV ügyfélkapun keresztül érhető el... :)
2020. okt. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!:)
2020. okt. 4. 12:02
 5/6 A kérdező kommentje:
Beléptem az Ebevre, de az adószámlám 0Ft-ot ír miközben biztos nem annyi a tartozásom , határozat is jött róla már. Akkor így hogy tudom ellenőrizni, ha befizettem? Vagy lehet én kerestem rá rosszul?
2020. okt. 7. 10:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Részletes adószámlát kérj, ne egyenleget. Azon látszanak az előírások (bal oldalt) és a befizetések (jobb oldalt), meg az összes többi "mozgás" is (átvezetés, törlés, fizetési könnyítés...)
2020. okt. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!