Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen tabletnek számít a...

Milyen tabletnek számít a xiaomi redmi pad se 8gb/256gb tablet, tudás, minőség stb?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 15:36
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

ennyiért laptopot is lehet venni, biztosan nem vennék tabletet


pl:

Lenovo IdeaPad 1 82V700FBHV Notebook

ápr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Arra voltam kíváncsi, milyen az adott tablet
ápr. 25. 17:45
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"Lenovo IdeaPad 1 82V700FBHV Notebook"


Ez nem laptop, hanem instant elektronikai hulladék. Sok boldogságot kívánok ehhez a szeméthegyhez, amire az aktuális Windows se megy fel, de igazából semmivel sem lesz egy lakodalmas menet az 1.1 GHz-es processzorral, amit igazából a legócskább mobilprocik is körberöhögnek.


Na de a kérdésre válaszolva: az árkategóriában okés, de igazából ez ilyen "olcsó húsnak híg a leve" tablet. Valamivel többért a Xiaominál mindjárt ott van a Xiaomi Pad 6 256GB 8GB RAM, ami ehhez képest egy atomvillanás. Persze ha nem fér bele az a pár tízezer plusz, akkor nincs mit tenni.

ápr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Esetleg van valami komolyabb ismert hibája a xiaomi tabletnek?
ápr. 26. 11:12
 5/10 anonim ***** válasza:

[link]


Tessék, itt egy részletes teszt.

ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam, hogy mennyire megbízható, hogy nem-e derült ki a megjelenése óta valami komolyabb hardveres esetleg szoftveres hiba róla
ápr. 26. 11:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Hát azért ezeknek a készülékeknek a gyártása nem úgy működik ám, hogy elkezdik xy nap gyártani őket és akkor utána megy a gyártósor minden válotzatás nélkül 500 napig. Simán vannak a gyártás során változtatások, javítások, szóval erről nem igazán lehet érdemben beszélni.
ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én azt kérdeztem, hogy derült -e ki róla valami,hiba, nem azt, hogyan gyártják
ápr. 26. 12:31
 9/10 anonim ***** válasza:

Akkor még egyszer: ha kiderült volna valami hatalmas széria hiba, arról is értelmetlen lenne beszélni, mert úgysem lenne érintett az összes készülék.

Egyébként nem, nincs semmi, nem fog szétporladni a kezedben.

ápr. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Ez nem laptop, hanem instant elektronikai hulladék. Sok boldogságot kívánok ehhez a szeméthegyhez, amire az aktuális Windows se megy fel, de igazából semmivel sem lesz egy lakodalmas menet az 1.1 GHz-es processzorral, amit igazából a legócskább mobilprocik is körberöhögnek."


Szerinted miért halott piac a tablet piac ?


Mert sokkal többet tud egy átlag mobil, és ha valaki

tabletet venne, az inkább laptopot vesz, mert kezelhetőségben, ergonómiában egy tablet sem tudja beelőzni, árban meg nem sokkal több.


Ez lett volna a hsz. lényege, de látom nem ment át...


De terjeszd az igét nyugodtan, látom szereted osztani az észt, no én az ilyen emberkék társaságát mellőzöm, ha tehetem...

ápr. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!