Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Lidlben néha kapható bluetoo...

A Lidlben néha kapható bluetooth fülhallgató milyen minőségű? Akinek van, írjon tapasztalatot légy szíves!

Figyelt kérdés

2023. okt. 25. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Nekem jó volt, viszont lepergett róla a műbőr borítás. Ez olyan párnás, nem fülbedugós.
2023. okt. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
64%

Én a Lidl meg az Aldi elektromos cuccaival úgy vagyok, hogy akkor veszem meg, ha tudom, hogy sokszor nem akarom használni. Pl konyhai daráló, évek óta kifogástalan. De ami napi használatban lenne, az nagyon hamar tönkremegy. Pl az a melegszendvics sütő két hónap alatt megolvasztotta saját magát.


Nekem is a párnás verzió van a fülhallgatóból, szintén lejött a műbőr, plusz az elektronika is hamar megnyekkent, mert akad, csak a közeli eszközzel működik, stb.

2023. okt. 25. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Remek. Akkor valaki írhatna a fülhallgatóról is.
2023. okt. 25. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
65%
#1-#2 tökéletesen leírt tapasztalatait a FEJhallgatókról. Akkor most valaki a FÜLhallgatókról is? :D
2023. okt. 25. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Morzsi007 ***** válasza:
Az olcsóbb fülesekre jellemző, hogy akadás előfordulhat a jelátvitelben. A másik, hogy hamar meghal az elektronika. A hangminőséget már meg sem említem. Tapasztalatból írom.
2023. okt. 25. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Melyikre gondolsz? Van a lidl színekben pompázó Skullcandy Dime, az egy elég korrekt füles (ezen az áron), jó hangerő, jó üzemidő, szépen is szól (ez persze egyénfüggő, nekem kicsit talán sok a basszus, de ezt a telóval korrigálja az ember). Nem dobálja a jelet sem, párhavonta egyszer kell resetelni, az bőven belefér. Kiesni sem akar magától (persze ez is anatómia kérdése), pedig bicajozás közben használom.


Az a fehér, kicsit hosszabb szárú (airpod utánzat)... arról fogalmam sincs.

2023. okt. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!