LENOVO Y50-70 59-442613 15,6"FHD IPS/Intel Core i7-4720HQ 3,6GHz/4GB/500+8GB/GTX860-4G/külső DVD író/fekete notebook. Mennyire jó laptop? Játszani mennyire lehet rajta? Mennyire jó vétel 235. 000 forintért?

Figyelt kérdés

2015. júl. 14. 13:36
 1/1 anonim válasza:

Nekem is Y50-70 de másabb konfig (picit erősebb). Szerintem jó ez a konfig is, kivéve a ram, abból nem ártana 8 giga a keményebb játékoknak, hogy maxon mehessen minden. Nekem ami jelenleg van pc-re játék abból minden simán fut. Nincs akadás, egész gyorsan betölt, tehát ebből a szempontból kiváló gép. Hiába magyaráznak, hogy a laptop nem játékra való, mert nem tud annyit, ez a gép tud! Egy gond van vele. Nekem a winyó már 4-szer meghalt benne. Ez egy dolog, van garancia elvileg cserélik is, de!!! A hazai szerviz nagyjából a legundorítóbb szerviz minden téren ami létezik ezen a bolygón. Jó most túlzok kicsit, de nem nagyon. Jelenleg úgy állok, hogy első 3 alkalommal nem volt gond, mivel 4-ik alkalomról beszélünk (ergó cserélniük kellene a gépet) most ott tartunk, hogy cserélni nem akarják, és a szervizes tag rávert egyet a gépre, hogy ugorjon a garanciám is. Na most ez elvileg meg lett beszélve és csinálják a gépem, de 2 hónapja náluk van... Szóval ezt a gépet akkor ajánlom, ha be mered kockáztatni, hogy a garancia ideje alatt nem lesz vele gond. Ha már nincs garancia akkor minden további nélkül seperc alatt javítanak mindent!

Egyébként brutális gép!

2015. júl. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!