Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért veszik meg az emberek a...

Miért veszik meg az emberek a legrágább csúcstelefonokat?

Figyelt kérdés
Miért veszik meg fél millióért hogyha 2 év múlva már 200 ezret fog csak érni? Főleg hogy nem tudnak semmivel többet mint a 2 éves csúcsmobilok. valaki bevezetne engem az ilyen egyének gondolkodásába? Mert őszintén nem értem.

#Samsung #Huawei #iPhone #Xiaomi #samsung galaxy s24 ultra
ápr. 26. 23:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
69%

Én pl nem akarom eladni, így nem érint, hogy két év múlva mennyit fog érni. Ellenben ezt fixen használhatom 5-6-7 évig is, szemben egy középkategóriással, amit tényleg le kell cserélni két év múlva.


Röviden: ritkán váltok telefont, ezért úgy érzem, megtehetem, hogy csúcsmobilt veszek. És így a csere is minőségi, mert valóban többet tud az új a réginél.

ápr. 27. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
28%
Mindig többet tudnak mint a korábbi szériák
ápr. 27. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
29%
Ez olyan szokás, mint amit ma láttam egy Lidl parkolóban. Egy giccses merci terepjáró kormányán egy ilyen csillogó ékkövekkel kirakott kormányvédő volt. Az ilyen emberek már fél lábbal a Mennyországban érezhetik magukat ezektől a szokásaiktól. Szerintem meg csak egyszerűen lelki nyomorékok és nagy ívben kerülöm is őket.
ápr. 27. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim válasza:
76%

Erre van igényük, és ez teszi őket boldoggá.


Láttam, hogy Honorbol van 800 ezres is, na az már MINDEN létező értelemben túlzás!

ápr. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
68%
Én azt nem értem, hogy az egyébként csóró emberek miért veszik meg ezeket? Mi ér ezeken annyit, hogy bevállalja érte a 30-40 ezres törlesztőt úgy, hogy egyébként sincs mit ennie hónap végén?
ápr. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
38%
#6 Semmi más örömük nincs az életben, csak a kockulás.
ápr. 27. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
63%
#7 Kockulni egy olcsóbb telefonon is lehet, nem kell hozzá csúcskategória.
ápr. 27. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
69%
#8 Ez így igaz, hogy lehet, de aki hót hülye a témához, az azt hiszi, hogy a csúcs kütyü kell ahhoz, hogy mindig a topon legyen. Pl most indul a világi hülyítés az AI-vel.
ápr. 27. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
46%

Kihozza részletre, féláron beveszi a használtmobilos.

Új kocsinál ugyanez (max külföldre lehet csak eladni).

Egyfajta "biztosíték" ez mégha nem is túl nyerő!

ápr. 27. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
67%
engem nem érdekel ,ki miėrt veszi én elvagyok a 250 euros telefonomal is .
ápr. 27. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!