Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokszor látom Youtube-on,...

Sokszor látom Youtube-on, hogy egy csomó videós szinte naponta töltik fel, ahogy az éppen aktuális csúcstelefonokat törik, lövik, égetik, dobálják stb?

Figyelt kérdés
Nekik ilyen sok a pénzük, vagy kapják pl a Samsungtól, vagy Appletól direkt ilyen célra? A másik kérdésem... szeretnék egy új telefont, S7 edge-t. S8-at szerettem volna, de arra sajnos nincs pénzem. A kérdés, hogy természetesen a szebb képernyőn kívül milyen újdonságból "fícsörből" maradok ki, ha az s7-et veszem?

2018. jan. 12. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ezek a videósok, ha elég nagy a nézettségük, tűrhető summát kapnak a Youtubetól. Többet, mint amennyibe egy készülék kerül. Ez így tiszta nyereséges üzlet.
2018. jan. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
S8 pluszra valtottam mivel az s7 edge 3x vittem reklamalni ugyan arra a hibara, visszajövő penzhez hozzatettem 30 eurt igy meglett ez, amugy az s7 edge jobban tetszett nekem es max a bixbyről maradsz le, meg az irisz szkenneről de ez a 2 ficsör semmi,szerintem az s7 edge kijelzője szebb volt mint az s8 plussze
2018. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. 2. válaszoló, mi volt az a hiba?
2018. jan. 12. 18:44
 4/10 anonim ***** válasza:
A nagyon nagy videósok kaphatnak is simán, bár nekik amúgy se lenne nagy összeg a bevételeikhez képest megvenni, és összetörni egy drága telefont.
2018. jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gondolom videósok alatt a külföldi videósokat érted.

Ott több pénzt is kapnak a youtube-ból, mint egy magyar videós, és gondolom szponzoráció is van a videójuk mögött ( pl abból veszik a telefont, vagy pl az adott cég veszi meg a telefont nekik erre a célra hogy törjék stb.)

Amúgy külföldön a szponzoráció elfogadottabb, mint itt Magyarországon.

2018. jan. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azok nem telefonok, csak vázak, kiállítási darabok, vagy kínai klóntelefonok.


Ne gondoljátok azt, hogy valaha is szétverné a saját telefonját bármelyikük is. Abban meg hol a szponzoráció, hogy pl. az Apple idaadja a legújabb telefonjait, amiket szétveret?

2018. jan. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem arra gondoltam, hogy az Apple szponzorál, mert nem szokott, meg más gyártó se.

Nyilván egyik gyártó se olyan hülye, hogy a legújabb telefonját odaadná valakinek szétveretni.. :D


Persze van olyan cég, akik telefont adnak xy ismert yt-ernek, hogy mutassa be a készüléket ( nem szétverésre gondolok), de az Apple még ilyet se tesz, hogy körbeküld egy adott telefont ismertebb youtuberek között ( youtuberek alatt, ezeket a tech youtubereket értem).


A szponzorációt úgy értettem, hogy pl van a youtuber mögött egy adott partnercég ( vagy bármi más cég, amely pénzzel támogatja a csatornáját), aki beszerzni neki a telefont.

2018. jan. 13. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"Persze van olyan cég, akik telefont adnak xy ismert yt-ernek, hogy mutassa be a készüléket ( nem szétverésre gondolok), de az Apple még ilyet se tesz, hogy körbeküld egy adott telefont ismertebb youtuberek között ( youtuberek alatt, ezeket a tech youtubereket értem). "


a cég alatt amúgy nem gyártóra gondolok, hanem pl egy boltra ami a terméket forgalmazza.

pl Magyarországon volt ilyen néhány youtuberrel.

2018. jan. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Bezzeg ezt miért nem ítélik el úgy mint az állatkínzást?!
2018. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Állítólag című sorozat....az egész erre épült , felrobbant,szétlő stb stb

Lényegében igen, van rá pénzük mert hatalmas nehézséget generàl és az adott telefon árának a több 10 vagy akár 100 szorosát is meglehet keresni 1-1 ilyen videóval.

De ez nem nagy csoda...minden ilyen így működik , bele fektetsz x összeget majd kiveszed x nek a sokszorosát.

2018. jan. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!