Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van olyan offline térkép...

Van olyan offline térkép alkalmazás, ami nem omlik össze állandóan, vagy az én telefonomban van a hiba?

Figyelt kérdés
ápr. 4. 13:19
1 2 3
 1/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:
78%

HERE WeGo szokott működni, a letöltött adatbázissal.

Amikor néha sztrájkol, frissíteni kell, ezt nem árthat indulás előtt ellenőrizni.

ápr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
MIlyen telefonod van?
ápr. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
ZTE A31. Csak arra kell egyébként, hogy amikor túrázok, akkor tudjam hol vagyok.
ápr. 4. 14:21
 4/23 anonim ***** válasza:
Azon csoda, hogy egyáltalán elindul az alkalmazás.
ápr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Túrára mapy.cz (ez az alkalmazás neve is egyben)
ápr. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Locus maps a legjobb.
ápr. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Szervizmérnök úr ***** válasza:

A HERE WeGo-hoz nem kell erős telefon, viszont RAM, illetve flash-memória hibája okozhat összeomlást.

Firefox több erőforrást igényel, mondjuk egy uBlock Origin reklámblokkolóval kombináltan, ezért egyfajta tesztprogramként is funkcionálhat, miután van ilyen "funkciója" is: a Firefox egyszerűen összeomlik egy hibás hardveren, ha jól megterheljük (sok lap stb.).

ápr. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

A Locust meg a herewegot próbáld meg.

Ha ez sem megy, akkor vegyél egy jobb telefont.

ápr. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

5.: Nekem olyan alkalmazás kellene, amire többféle térkép is letölthető. Hogy lássam is a közelben lévő utakat, ne csak a nagy semmit!


Úgy látom, hogy ez olyan, szóval köszönöm! Remélem jól is fog működni.


Tavaly használtam egy alkalmazást, amire többféle térkép is letölthető volt. Már elfelejtettem a nevét, ezt a szar telefont pedig azóta újra is telepítettem. Valószínűleg a telefonnal van a probléma, és egy jobbat kellene beszereznem?

ápr. 4. 14:39
 10/23 A kérdező kommentje:

7.: Nem voltak összeomlásaim, csak egyszerűen nem mutatta a térképen, hogy hol vagyok. Ilyenkor azt csináltam, hogy zsebre tettem 10-20 percre, és egy kis szerencsével működött utána. De ha működött jól minden, akkor általában be sem zártam az alkalmazást, mert utána tutira nem működött megint.


A locus egyébként sosem működött, az volt az eddigi legrosszabb, amit próbáltam.

ápr. 4. 14:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!