Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy Samsung Galaxy S7...

Van egy Samsung Galaxy S7 okos(?)telefonom, Gmail.hu alkalmazással, amit ha kinyitok és benne kinyitom az érkezett levelet, a megnyílt szöveg "kilóg" jobbra a képernyőből! A Samsung szervíz tanácstalan - és Ti?

Figyelt kérdés
Már újraindítottam a telót, az alkalmazást is töröltem-újranyitottam, fektetve is próbáltam, semmi eredmény - továbbra is "kilóg"!

#képernyőről kilógó szöveg #szöveg nem középen van a levelező programban #Gmailhuban szöveg nem középen van
máj. 10. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
A gmail.hu mobilappja béta verzióban van, azért tapasztalod a hibát. Írj nekik, belefoglalva a levélbe a telefonos pontos típusát, android verzióját, és a használt mobilapp verzióját. [link]
máj. 10. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Minek használsz ilyen fos email szolgáltatót?
máj. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
13%
Én nem vagyok tanácstalan. Yahoo és Gmail címem van vagy 25 éve, és sosem lógott ki semmi.
máj. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

aki gmail.hu-t használ, az ne haragudj, meg is érdemli. Nem értem miért kell ilyen szart használni.


Igazi google mailt kéne használni, nem egy kamuszart, ami a google nevéből akar megélni.


[link]

máj. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!