Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem akarok okos telót,...

Ha nem akarok okos telót, csupán egy olyan nyomógombost, amin van net, megtudom nézni az időképet reggel, zenét tudok hallgatni rajta, melyik telót ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Igazából csak ennyire kellene egy nyomógombos teló.

máj. 12. 09:30
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
34%
Na, akkor ne használj ilyen appokat ha nincs meg egy felnőtthöz méltó önuralmad és juhéj!
máj. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
30%

#21: Ez nem a "felnőtthöz méltó önuralmon" múlik.


Az alkalmazások - amik használatát társadalmi nyomásként erőltetik (aki meg ezt ellenzi, azt egyből alusisakos bolondnak titulálják) - készítői tudatosan úgy alakítják ki azokat, hogy egy egészséges, önuralommal rendelkező emberben alakuljanak ki ilyen jellegű problémák (hisz a "függés" nekik használati idő, ami megtekintett hirdetés, tehát profit).

máj. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
46%
A nyomógombos fostengeren is van facebook, ha másképp nem, akkor a böngészőből. Szóval ez nem véd meg a gonosz cukkerbergtől.
máj. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

Tök jó hogy így vizáztok, de valaki tudna ajánlani egy típust?

Úgy tudom pl a Nokia 3310-es futtatja a java appokat.

Sajnos nem tudom a 3210-es, vagy más teló képes e erre.

Szóval jelenleg nálam eddig 2 alternatíva van.

Vagy Nokia 3310, vagy Nokia 225 4g.

A Caterpillar lenne a 3. de azt nem tudom hogy futtatná e a java appokat.

Az álmom egy Nokia c2-01 lenne, de gondolom azokhoz már nem lehet aksit venni, plusz használtan tutira karcos lehet a kijelzője, ami engem sajnos zavar

máj. 13. 13:48
 25/28 anonim ***** válasza:

Nézd, tényleg nem tudunk ajánlani ilyen típust. Ezek már mind kizárólag szutykok. De komolyan.

Még 2008-ban kaptam egy funkció telefont (alias buta telefont) gimisként, de az jóval több mindent és jóval jobb minőségben tudott, mint egy ilyen 3310-es, pedig már akkor is elkezdtek gyorsan terjedni az okostelefonok. Van mobilarénán teszt, olvass bele, nézd meg a kommenteket. Esküszöm hogy nem jók ezek semmire.

máj. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

"Az álmom egy Nokia c2-01 lenne"

Ami 2011-es kiadású, 3G-s, azt a hálózatot meg kis hazánkban lekapcsolták, így mobilnetre nem igazán alkalmas.


"Úgy tudom pl a Nokia 3310-es futtatja a java appokat."

A hagyományos, 200-ben kiadott 3310-es nem.

A 2017-es kiadás ( [link] ) Java alapú operációs rendszere van, de az is 3G-s (a kínai változata 4G-s, de az nem kapható Európában).


"Sajnos nem tudom a 3210-es, vagy más teló képes e erre."

A 3210-es újra kiadja a HMD:

[link]

ez már 4G-s, elvileg böngészni is lehet majd vele:

[link]


"hogy futtatná e a java appokat"

A Java appok elavultak, nem igazán fejlesztik őket.


"A Caterpillar lenne a 3. de azt nem tudom hogy futtatná e a java appokat."

A mostani modelljük a CAT B40:

[link]

volt benne elrejtve Opera Mini, de kiszedték:

[link]

máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

Én ajánlani nem fogok, de az előző javasolta az új Nokia 3210-et. Ahogy írtam a 11-ben:

Felesleges, csak hívás+sms-re jó. Az internetes képességei teljes mértékben elhanyagollhatóak. Meg a többi "új Nokia" is, ugyanaz az ócska rendszer van rajtuk.

Ezekben az S30+ nevű rendszer van. Elvileg van rajta Opera Mini-szerű böngésző, elvileg internetezhetne is, gyakorlatban viszont az S30+ rendszeren semmi normáli internetes tevékenység nem végezhető. Tudom, van a cégnél pár ilyen tipus, próbáltam. Tehát még egyszer kérdező: hívás+sms, reálisan erre számíts. Az S30+ javára sem képes (és miért támogatna egy kihalófélben lévő formátumot?)

A régebbi Symbianos Nokiákkal meg az a baj, hogy nem ismerik a mai protokollokat, titkosításokat, amiket a mai webszerverek elvárnak. És persze a 3G/2G. Pár hónapja beraktam egy simkártyát az öreg Nokia N97 minibe. Tudod mire volt jó? A régi poén = hívás+sms.

máj. 14. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:

Hát a Mobilarena tesztben a 3310-esről, azt írták futtatja a javat.

Szóval ha ez valóban helytálló, akkor azt venném meg a java játékok miatt. :)

máj. 14. 13:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!