Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemreg vasaroltam egy iPhonet,...

Nemreg vasaroltam egy iPhonet, szeretnem csatlakoztatni a szamitogephez. Zeneket, kepeket feltudok masolni a szamitogeprol a telefonra, de sajnos az apps-okat nem tudom. Valaki eltudna magyarazni, hogy pontosan hogy kell felmasolni, lepesrol lepesre?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 20:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mik azok az "apps"-ok?
2010. okt. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
a PROGRAMOK masolasa nem sikerul
2010. okt. 28. 20:36
 3/13 anonim válasza:
töltsd le a telefonodhoz az Itunes programot.Azzal fel tudsz tenni mindenféle alkalmazást,játékokat.
2010. okt. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
mar felvan telepitve, azzal raktam fel a kepeket es a zeneket de a programokat, jatekokat nem tudom. Miert?
2010. okt. 28. 20:43
 5/13 bp1985 ***** válasza:
Jailbrake kell, és a cydian keresztül tudsz onnantól másolni rá.
2010. okt. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt, de meg pontosabban lehetne, mert nem teljesen ertem..
2010. okt. 28. 21:18
 7/13 bp1985 ***** válasza:
Szóval. Apple lekorlátozta az IOS-t. Zárt operációs rendszer, ezért nem úgy működik a telepítés, mint egy normális telefonnál. Kell jailbrake. Azzal a szoftverébe nyúlsz bele, hogy a feltört játékokat is fel tudd rakni, ill ne csak appstore-ból tudj telepíteni. A jailbrake nem könnyű dolog, ráadásul el is lehet vele cseszni a telefont. Ha nem értesz hozzá, akkor vidd be egy szervizbe. De ne az Apple-hoz, mivel illegális a jailbrake. www.szifon.com Itt rengeteg IPhone user van, tudsz tőlük is tanácsot kérni.
2010. okt. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Koszon a valaszokat!
2010. okt. 28. 21:45
 9/13 A kérdező kommentje:
jailbreakl-es nelkul nem lehet programokat, jatekokat masolni a telefonra? Vagy ha lehet akkor honnan lehet ezeket letolteni?
2010. okt. 28. 21:54
 10/13 bp1985 ***** válasza:
Jailbrake nélkül csak az appstore-ban megtalálható dolgokat tudod feltelepíteni. Ha jailbrakelt a telefonod, akkor bármit rá tudsz rakni, sőt még a bluetooth is fog működni más telefonokkal.
2010. okt. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!