Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Régi (C szériás) Telekom...

Régi (C szériás) Telekom függő Nokiákat kellene függetlenítenem, de a Telekom nem tudja már kiadni a kódokat. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy Infinity-vel valahogy ki lehet olvasni a kódot, ennek mi a menete?

márc. 4. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Engedd el
márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezèrt nem szabad szolgáltatóktól telefont venni.

Nem fogod tudni függetleníteni.

márc. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
A Telekom 2017 őszén megszüntette a szolgálatos (Telekom) függő készülékek értékesítését! 2017 óta már csak szolgálató független készüléket ad el a Telekom. Tehát lassan minimum 7 éve. Igy az már nagyon régi készülék lehet ami még Telekom függő. Szerintem is el kellene engedned, és helyette egy újabbat venni.
márc. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
17%
Rá kell keresni a típusára és hogy unlock. Be fog adni ezer féle fizetős szolgáltatást ami kiadja a kódot, de ne bízz bennük, ha a Telekom se tudta azok se fogják. Helyette fórumokat keress, ahol ha van mód házilag függetleníteni, leírják. Nem biztos hogy egyszerű lesz, lehet elveszíti az IMEI számát (én egy zsebwifivel jártam így, a szoftverfrissítést kellett megbabrálni, hogy ne írja vissza a lementett adatokat, így a függőséget se, de az IMEI-t se írta vissza), de ezek jó eséllyel működnek.
márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3:

Ezek ilyen 10-15 éves mobilok. Akkor mentek a Nokia C-s telefonok. Emlékszem, nekem is volt egy C101-esem.


Kérdező: Próbálj meg felkeresni a problémával egy kissebb GSM üzletet, hátha tudnak segíteni neked ebben. Emlékszem, ezeket a régi nokiákból anno pár ezer forintért kiütötték a szolgáltatóvédelmet, aztán kutya baja sem volt.

márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!