Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményed a Xiaomi...

Mi a véleményed a Xiaomi Redmi 13C mobiltelefonról?

Figyelt kérdés
Ajándékba kaptam, ezért nem merem azt mondani annak, akitől kaptam, hogy nem vagyok vele elégedett. Persze ennyiért nem is lehet tőle sokat várni. De még a 4-5 éves telefonom is többet tudott, pedig az is egy ócska Xiaomi Redmi note 7-es volt. Igaz ennek nagyobb a kijelzője, és van benne nfc is, de több előnyt nem tudnék mondani. A zene úgy szól rajta, mint egy nagyon kicsi és rossz zsebrádión. A kijelző felbontása nem a legjobb, és a fotók elég pixelesen. A kamerája is gyengébb. Próbáltam pozitívumot keresni benne, de nem találtam, és hát örülnöm kellene neki, mert ajándékba kaptam, de soha nem tudtam örömet színlelni. Az ajándékozót meg nem akarom megbántani. A billentyűzete is megőrít. De biztos idővel meg lehet szokni.

máj. 18. 06:07
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Ennyi pénzért nem szabad sokat várni tőle. 48000 forintba került (legalább is a belépő ára ennyi hivatalos forgalmazóknál), de árukeresőn meg itt-ott-amott biztosan ennél olcsóbban is ki lehet fogni. A processzora sem túl izmos, belépőszintű az egész telefon.

A billentyűzetet talán le tudod cserélni a play áruházban valami másra. Az csak egy szoftver, bármikor módosítható.

máj. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanolyan olcsó, gyenge minöségü készülék, mint a gyártó összes többi modellje.


Azt tudom javasolni, hogy add el ezt, és a régi telefonodat is, az árukból pedig talán vehetsz egy kicsit jobb fajtát.

máj. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Borzalmas az egész. Nekem Xiaomi Redmi 12 telefonom van. Nem lehet azt mondani, hogy 40 ezer forintért sokat várnék tőle, mert tisztában vagyok a korlátaival. De valami iszonyat ez a telefon. 2 hónapos, de csapnivaló amilyen lassú. Az alap, internet nélküli alkalmazásokat pl. telefon, beállítások is iszonyat lassan nyitja meg. Arról nem beszélve, hogy gyárilag tele van a rendszer reklámokkal, baromira idegesítő! Ha tehetitek messziről kerüljétek az egész Xiaomi céget.
máj. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!