Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 15 plus megéri az árát?

Iphone 15 plus megéri az árát?

Figyelt kérdés
Vagy van ennél jobb kamerás telefon ennyiért?
máj. 21. 10:11
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Az alap iPhone széria eléggé vastagon árazott. A kamerája nyilván jó, de ezen az árszinten kicsit ciki a telefotó kamera hiánya.

Ennyi pénzért és ekkora méretben adja magát a Samsung S24+, mint alternatíva.

máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
69%
Én inkább egy iphone15 prot vennék, árban kb ugyanott van, de jobb a kamerája.
máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A plus nekem nagyobb kijelzője miatt kell.
máj. 21. 11:12
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ, miről váltanál
máj. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
xiaomi 11t pro 5g úgy érzem, hogy ezt már időszerű leváltani mert már nem lesz rá több android update az iphoneoknak meg a támogatottsága is jónak mondható.
máj. 21. 12:10
 6/9 anonim ***** válasza:
69%
iPhone mindenben jobb,ezt jól látod
máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%

"az iphoneoknak meg a támogatottsága is jónak mondható."


Az említett S24+ például 7 évnyi Android főverzió frissítést igér (plusz valószínűleg kap még utána némi biztonsági csomag frissítést). Ez legjobb tudásom szerint több, mint amit bármelyik iPhone kapott.

máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
75%

#7-es, nekem egy iphone 8 plusom van, 6 éven keresztül kapott frissítést. Eddig egyszer sem fagyott ki/akadt, nem úgy mint a korábbi androidos telóm, ami annak idején a csúcskategóriások egyike volt.

Megígértem magamnak, hogy addig nem veszek új telót, amíg ez tönkre nem megy. 6 éve van meg, és azon kívül, hogy romlott az aksija, semmi baja.

Soha nem váltanék vissza androidos telefonra.

máj. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
28%

"#7-es, nekem egy iphone 8 plusom van, 6 éven keresztül kapott frissítést. Eddig egyszer sem fagyott ki/akadt"


Azért a ló túloldalára ne essünk. 2 éve használok iPhonet, új korában is simán volt hogy beakadt (iPhone 13), újraindítani is kellett már és rendszeresek a mikrolaggok. Ez minden telefonnal így van, nem kell túlmisztifikálni.

Az Android meg nem ott tart, ahol ezer éve tartott, amikor próbáltad utoljára. Nekem pl ez a telefon abszolút semmi pluszt nem nyújt megbízhatóság vagy stabilitás tekintetében az előző droidos telefonokhoz, simán vissza is váltanék majd, ha eljön az ideje és lesz olyan telefon, ami megtetszik.

Azt meg fel nem bírom fogni, hogy a sok fanboy miért pontozta le a válaszomat, konkrétan jelenleg az a helyzet, hogy a Samsung az S szériára és a Google a Pixelekre hosszabb támogatást garantál, mint az Apple eddig bármelyik telefonjára. De amúgy is már elég standard a Samsungnál is az 5 év a közép kategóriában is évek óta.

máj. 22. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!