Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan menthetek halott...

Hogyan menthetek halott kijelzős telefonról adatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy telefonom, ami a fiókban porosodik, van rajta screen lock.

Kaptam helyette újat, kb fél évvel ezelőtt, eddig ezt használtam.

És a réginek elfelejtettem a jelszavát, :'D

viszont tele van nagyon sok képpel amit szeretnék róla lementeni, de ha rádugom simán PC-re akkor nem ugrik elő a telefon "tárhelye".

Van valakinek valami ötlete, hogy miként tudnám lementeni a file-okat?

Vagy, esetleg a screen lock-ot leszedni róla?



máj. 23. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem volt titkosítva, adatmentők a chip kiforrasztásával kinyerik neked róla jópénzért. Egyébként sehogy.
máj. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek a védelemnek pont az a lényege, hogy ne lehessen csak úgy, egyszerű módszerekkel megkerülni.

Tehát a sikerhez a feloldó kód/jelszó szükséges.

A technika fejlődését leginkább az emberi lustaság viszi előre.

máj. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha hitelt érdemlően és írásban igazolod (vagy igazolja neked valaki), hogy a te telefonod (vagy hogy valaki tudtával és engedélyével használod valakinek -a jogi értelemben - a tulajdonában álló mobilt - gondolok itt leegyszerűsítve arra, ha mondjuk apukád/anyukád/főnököd/a cég, akinél dolgozol) tulajdonában áll az előfizetés és a készülék, akkor megcsinálják a mentést.
máj. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Elromlott a kijelző vagy csak elfelejtetted a nyitókódot? Mert utóbbi esetben ha androidos és be vagy lépve a Google accountoddal, akkor azon keresztül is fel tudod oldani valószínűleg.
máj. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!