Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol szoktatok mobiltelefont...

Hol szoktatok mobiltelefont vásárolni?

Figyelt kérdés
Eddig csak a Media Marktban vettem megszokásból

máj. 24. 15:36
 1/7 L.. István ***** válasza:
70%
Ja, én is ott. Helyben áttetetem velük a SIM-kártyát és szevasz.
máj. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Én is szinte csak ott szoktam telefont vásárolni. Sajnos nem olcsó, és nem ritka, hogy más helyeken ugyan annyiért a teljesítmény dupláját kapod (gondolok itt elősorban a tárhely méretére), viszont nálam egy telefon esetében, legyen az egy 150000 forintos eszköz, vagy egy félmilliós eszköz, nagyon fontos az, hogy ha valami gond van, akkor tudjak fordulni valakihez, és szakszerűen járnak el a probléma megoldásában. És mivel a Media Markt egy hivatalos viszonteladóként üzemel csak, így kizárható az, hogy mondjuk egyik percről a másikra csak úgy letiltják a telefont, vagy idővel kiderül, hogy Kínai piacos telefont sózott rád egy holmi kissebb GSM. Ebben az esetben szerintem biztonságosabb lemondani mondjuk az 512 GB-os tárhelyről, és beérni a 256-ossal.
máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
77%

Miért lett lepontozva a válaszom?

[link]

[link]

[link]

Az Aquától nem kapunk gyártói garanciát, és a bolti garancián belül vagy foglalkoznak a vásárlóval, vagy sem. Plusz az is megkérdőjelezhető, hogy honnan jönnek ezek a leárazott mobilok?

Vagy ne adj istne:

[link]

[link]

Itt is búcsút mondhatsz a garanciának.

Én nagyon-nagyon sok boltot megnéztem, mielőtt megvettem ezt a telefont, de jobbnak tartottam a biztosra menni, és megvettem a Media Markt-ból, és még raktáron is volt abban az üzletben, ami közel volt hozzám. Néztem az Euronics-ot is, de ott nem volt raktáron a helyi üzletben. Alza meg nincs is mifelénk. Ami még megbízható, az a Sestore, de az sincs a samsungot illetően, de a többi gyártó hivatalos Magyar partnerei megtekinthetőek a gyártó honlapján.

máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
68%
A gyártó hivatalos oldaláról
máj. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mivel az egész család szolgáltatói előfizetése az én nevemen van, így számomra szolgáltatótól is megéri készüléket venni.

A díjcsomagokat kihasználom, illetve kétévente 200.000 ft feletti készülékkedvezményt kapok


Igaz, a jelenlegi telefonomat Németországból rendeltem, mert nálunk nem kapható.

máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vetünk már media marktbol,amazonrol gyárto ssaját webshop nem volt gond sehol .
máj. 25. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
77%
Az összes eddig a Médiából volt, kivéve a mostanit, amit használtan vettem.
máj. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!