Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kikapcsoltam a biztonságos...

Kikapcsoltam a biztonságos tárolás funkciót a messengerben, de nem tudom visszakapcsolni, mert nem tudom a pin kódom. Így viszont új pin kódot sem tudok megadni... Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Nem szeretném elveszíteni az üzeneteim 90 nap után, illetve 2 telefonon is szeretném használni az appot. Egyetem megy ott, nem használnám, ha nem lenne muszáj, de sajnos minden ott van elküldve nekünk, nem tudom kikerülni.

máj. 26. 16:56
 1/2 anonim ***** válasza:
máj. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Itt leírják, hogy hogy kapcsold vissza pin kóddal (amit nem tudok) és leírják, hogy hogy állíts be új pin kódot egy olyan eszközről, amin be van kapcsolva (amilyen nincsen, mert ott kapcsoltam ki). Köszönöm a linket, de tegnap már az összes ilyen jellegű "helpet" végigolvastam, magyarul, angolul, sehol sem volt megoldás.
máj. 27. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!