Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Biztonságos venni okostelefont...

Biztonságos venni okostelefont pl.: az ipon.hu ról?

Figyelt kérdés

Szeretnék okostelefont venni mert sajnos a mostani tegnap elromlott.


Nézegettem egy telefont és az ipon. Hu n 30.000 kevesebbe kerül mint mondjuk a média Markt ban.


Miért olcsóbb?

Nincsen rajta gyári garancia vagy mi a bukkanó?


Válaszokat és tapasztalatokat előre is koszi



febr. 3. 09:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg biztonságos. Pont tegnap írtam ki ugyan ezt a kérdést, csak nem az ipon volt a főszereplő, hanem az aqua. Nekem azt válaszolta mindenki, hogy vehetem nyugodtan.

Íme:

https://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobilt..


Valószínűleg arról van szó, hogy nincs gyártói garancia, és csak a bolti garanciával tudsz élni. Ami én úgy gondolom, hogy nem akkora gond egy Aqua, vagy egy ipon esetében, mert szinte 0 az esélye annak, hogy egyik percről a másikra megszűnnek, vagy ha meg is szűnnek (amire 0 az esély), akkor garancia nélkül haagyják a vásárlókat. A lényeg, hogy ne kínából vegyünk telefont, meg ne az árukereső által "megbízható" boltnak jelölt helyekről, mert ők megcsinálják lazán azt, hogy egyik percről a másikra bezárnak, aztán szevasz tavasz.

febr. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az iponról vásároltam különböző eszközöket többször is az elmúlt 10 évben és soha nem volt semmi gond.
febr. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze! Iponról vásároltam meg a számítógépem alkatrészeinek kb 80%-át, minden gyorsan, rendben megérkezett.
febr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azért olcsóbb, mert szabad piac van, és minden kereskedő maga dönti el, hogy mérlegelve a kiadásokat, mekkora hasznot vagy stratégiát lát benne, így bármiből ugyanaz a termék bolttól függően több tízezerrel is lehet olcsóbb vagy drágább.

Persze azért nem minden bolt vagy webshop megbízható, de az iPon a normálisabbak közül való!

febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs semmi bukkano, megbizhato. Tobb ezer termek van, ez lehet eppen olcso, de van ami 50k-val dragabb mint a mediaban

De ez kb mindenhol igy van, van ahol ezaz olcsobb termek, van ahol meg azaz

Na ahol minden olcso,az lehet fyanus

febr. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
7 éve az ipon-ról vásárolok kb. 42 vásárlásom volt nagyobb összegekben és 90%-ban a 2. munkanapon már a kezemben volt a termék(persze ami elérhető volt és nem kellett külső raktárból hozni). Garanciális problémám még sosem volt. Tavaly nyáron én is innen rendeltem az iphone-omat.
febr. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!