Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mekkora fel-, és letöltési...

Mekkora fel-, és letöltési sebességre képes a Huawei P8 Lite okostelefon wifije ("Wi-Fi 802.11 b / g / n")?

Figyelt kérdés

máj. 27. 10:01
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Speedtest-tel megnézed
máj. 27. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nem jó megoldás, mert állandóan nem túl jó térerejű helyen vagyok. Azt szeretném kideríteni, hogy megérné-e egy mobil wifi routert vásárolni vagy sem. Ezért kellene a gyári adata, de nem tudom, hogy hol találom.
máj. 27. 11:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha mondjuk 10 méterrel odébb jó a fedettség és elegendő a netkapcsolat sebessége, akkor jó megoldás lehet, egyébként meg értelmetlen ha nem a készülék hibája a lassú kapcsolat.
jún. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt régen ilyen telefonom, vagyis még megvan, csak az akkumulátora gyenge. Elvileg 150 Mbit/s (laboratóriumi körülmények között), gyakorlatilag nekem átlag 20-30 Mbit/s volt. 5 GHz ebben még nincs, csak 2,4 GHz hálózatokra lehet kapcsolódni. Viszont az antenna elég erős benne (a WiFi és mobil is), így nagyobb távolságban is működik, ahol más telefon már nem biztos, ezt szerettem benne.


Ez egy 2015-ös modell, viszont 4G-s, és ennél is elég jó a térereje, így a kora ellenére megállja a helyét. Kevés 9 éves telefonra mondom, hogy a mai napig jó, de a Huawei p9-re igen, mert jól optimalizálták a hardvert és a szoftvert, ezért gyorsabb sok új telefonnál is, tényleg anno elég jól eltalálták ezt a modellt.

jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Bocsánatot kérek, hogy ennyi nappal később reagálok.


Egyrészt írod, hogy "Nekem volt régen ilyen telefonom, vagyis még megvan", másrészt pedig "Kevés 9 éves telefonra mondom, hogy a mai napig jó, de a Huawei p9-re igen". Akkor P9-ről vagy P8 Lite-ról (mert ez szerepel a kérdésben) vagy mind a kettőről írtad?

jún. 8. 16:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Elírtam, bocsánat, P8 lite van nekem. P9 egy kollégámnak, ez zavart össze.
jún. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem. Így akkor köszönöm a válaszodat!
jún. 9. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!