Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobilenál le lehet mondani...

T-mobilenál le lehet mondani a hűségnyilatkozatot? Még van egy évem hátra belőle.

Figyelt kérdés
2010. okt. 31. 11:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Le lehet mondani, csak ki kell fizetni a kilépési díjat. Nekem még 2 hónapom volt belőle, akkor kérdeztem meg, hogy mennyi a kilépési díj, mert nagyon berágtam rájuk és akkor lett volna 60 ezer forint. Tudják hogy kell ott tartani az ügyfeleket. Természetesen nem mondtam fel, de amint lejárt, másnap már ott voltam és azonnal megszüntettem.
2010. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Le lehet de akkor fizetned kell a különbözetet.Ha vettél telót a nyilatkozattal olcsóbb áron, akkor annak az árát mindenképpen fizetned kell.

De ha teló nem volt akkor is perkálnod kell,szerződés szegés kmiatt.

2010. okt. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!