Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérkezett az Android 2.1...

Megérkezett az Android 2.1 xperia x10-re és mégse tudom frissíteni a telefont. Most akkor mivan hogyvan?

Figyelt kérdés
2010. nov. 3. 09:16
 1/7 A kérdező kommentje:
Frissíteni a PC Companion program segítségével lehetne...de mindig azt írja hogy "a telefonján már a legfrissebb szoftver van" vagy valami ilyesmi. :S
2010. nov. 3. 09:18
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem te is bedőltél a hirhedt hamis x10eknek
2010. nov. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
milyen hamis x10?
2010. nov. 3. 10:19
 4/7 anonim ***** válasza:
olvasd el: [link]
2010. nov. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Ne ess pánikba! A frissítés menete függ a szolgáltató fajtájától(Vodafone, T-mobile, Telenor)és a lakhelyedtől is!


Idővel hozzáférhető lesz neked is csak türelem. Vagy egyéb problémád van?

2010. dec. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Sikerült már frissítened? Elvileg most már minden szolgáltatónál elérhető, de ha még mindig nem menne, akkor először azt javaslom, hogy a szolgáltatódat keresd meg az ingyenes ügyfélszolgálati telefonszámukon. De szerintem már menni fog könnyedén!
2010. dec. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem sikerült frissítenem. Nem tudom, hogy nálad miért nem műkszik. Eddig semmi problémám nem volt vele.
2010. dec. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!