Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha veszek a T-Mobile -tól egy...

Ha veszek a T-Mobile -tól egy Iphone 4-est és Jailbreakelem, akkor azt letapogathatja a hálózat, hogy én feltörtem? Vagy kiderülhet ez valahogy?

Figyelt kérdés
Köszönöm szépen a válaszokat, nagyon fontos lenne tudnom.
2010. nov. 4. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
nem, ha így lenne akkor senki sem jailbreak-elne :D
2010. nov. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kiderülhet, ha valamilyen hiba miatt szervizbe viszed.

Egyébként nem.

2010. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 bp1985 ***** válasza:
100%
A szervizbe látják, hogy jailbrake volt rajta. Vegyél olyan telefont, ami olcsóbb, jobb, nem vagy tarifacsomaghoz kötve, és normális szervize van a gyártónak. Nekem 3gs-em volt, eladtam, vettem egy telefont helyette. 2x voltam bent Apple szervizbe, egy igazi tuskó társaság dolgozik ott.
2010. nov. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Factory reset és akkor nincs jb, nemde?
2010. nov. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 bp1985 ***** válasza:
Hiába reseteled, látják. Hidd el, ne próbálj meggyőzni.:) Minden telefonnál minden sw módosítást látnak. De amúgy miért csak az apple ilyen szemét cég, hogy agyonkorlátozza a sz@rjait?
2010. nov. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!