Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem régen vettem egy Nokia...

Nem régen vettem egy Nokia N8-at ( 1 hete ) és nem engedi a kapcsolódást a " Közösségi hálózatba " pedig már volt szoftver frissítés is és volt " Közösségi hálózat " frissítés is. Mit tudnék csinál, hogy fel tudjak menni a "Közösségi hálózatra"?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy a telefont be kellene vinnem a szakszervízbe, hogy csinálják meg?
2011. okt. 21. 22:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg egyszerűen Nokiát nem szabadott volna venned.

De vidd be a szakszervizbe,hátha ők többet tudnak mondani.

2011. okt. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A gyárilag fennt lévő közösségi hálózathoz kell ovi regisztáció, anélkül nem megy. Ez ingyenes. De am nem valami jó progi. Az operával jobb a face, vagy az fmobi programmal.
2011. okt. 21. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom olvastad e a tesztet róla,ha nem,akkor tedd meg most és cseréld le ezt a gagyit:


[link]

2011. okt. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Engem nem igazán érdekel ,hogy mit mondanak a telefonról nekem tetszik és ez a lényeg lehet fikázni de akkor is nekem jó és csak ez a fontos. És szerintem neked csak azért nem tetszik mert Symbian és nem Android igaz?
2011. okt. 21. 23:19
 5/11 anonim ***** válasza:
52%
Ne is foglalkozz azzal mit mond más. Ha neked megfelel akkor jó és kész. Én is nokiát használok, igaz c7 et de nem cserélném el semmi pénzért. Volt sgs em de jobb hogy már nincs.
2011. okt. 21. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

töltsd le internetröl vagy nokia storebol ujra a közösségi appokat.

azt hallottam h az alapok nem mennek.

anna vagy S^3 van a telefonodon?

2011. okt. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

07:52 kommentelő


Anna van rajta és tegnap frissítettem szoftvert a 025.007-re! De köszönöm megpróbálom azt mondtál !

2011. okt. 22. 10:15
 8/11 A kérdező kommentje:

7:52


Tudnál dobni egy linket esetleg mert nem vagyok gépközelbe és fontos lenne nekem ez a cuccos nagyon megköszönném ! :-)

2011. okt. 22. 10:59
 9/11 anonim ***** válasza:
igen énis azt ajánlom, töltsd le újra, nekem már belle van rajta, és működik azzal is. linket felesleges, telóról felmész az árúházra, és szerintem az ajánlottak között is ott van, ha jól emlékszek.
2011. okt. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gondolom a " nem hivatalos " Belle van rajta neked! Én megvárom még kidobják mert nem akarom, hogy bekrepáljon vagy valami :D Amúgy jó a Belle mi tapasztalatod róla?
2011. okt. 22. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!