Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet valahogy Sony Ericsson...

Lehet valahogy Sony Ericsson V630i-re Sony Ericsson K618i-s software-t rakni?

Figyelt kérdés
a két telefon tök ugyanaz csak a V630-ason a Vodafone trágya Live!-os menüje van...és nekem a normális Sony Ericsson menü kéne ami ügye a k618-ason van.
2009. jan. 8. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

szia mit szeretnél a v630 al csinálni mért neem tetszik ha netezni akarsz akkor megértelek én nekem se tetszett de telepitetem rá opera minit azzal tökéletes

de ha más nem tetszik akkor neeem tudom dee keress a googlébaa háthaa találsz rá v mit

de nem k618 haneem a k610 re hasonlit viszont neked a v630 od ujabb leheet az enyémnél ugyanis a régebbieekbeeen tudom jobb a menü és láttam már az ujabbaaat is de a rrégi se tul jo

vegyél w910 sokkal jobb és jo a menüje szép nagy kijelzője van és a szgéppel is jobbaan kommunikál

2009. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nekem az nem jó mert nem netezésre kell, hanem csak azért mert szimplán sz*r a Live-os menü.Megnéztem a k610 -et és annak semmi köze a telefonomhoz.A v630 az a k618 vodafone-os verziója.
2009. jan. 10. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!