Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Amerikában veszek egy...

Ha Amerikában veszek egy Mobiltelefont, akkor azt kell dekódoltatni vagy ilyesmi, ha használni akarom Magyarországon?

Figyelt kérdés
Kártyafüggetlen, ill. nem kártyafüggetlen telefonok esetén is.
2010. nov. 8. 21:59
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Gyanús, hogy te vagy az IPhonos. Ugyanaz a teenő, ill következmény, mint már leírtuk. Nem fogod tudni sokáig használni, mivel letiltják.
2010. nov. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amúgy meg lehet, hogy egyáltalán nem fog működni Európában, ha nem univerzális a jeladó benne.
2010. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem nem én vagyok "az iphonos" :) ugyanis édesjóanyám kinnt üdül amerikában, és meg lett beszélve, hogy hozzon valami telefont, mert ott olcsóbb. Csak ugye hallottam hogy lehetnek ebből kisebb problémáim.
2010. nov. 9. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!