Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha Canadában veszek egy...

Zsocabacsi kérdése:

Ha Canadában veszek egy mobiltelefont (Iphone) Magyarországon tudom használni?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 25. 22:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Miert akarsz Kanadaban iPhon-t venni???:D
2011. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha Kanadában (magyarul K-val írjuk) egy kanadai szolgáltatóhoz kötött (SL -> Sim Lock) telefont veszel, akkor nem tudod használni, csak ha függetleníted.
2011. ápr. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Gondolom azért akar ott venni,mert olcsóbb ott megvenni és ide hozni mint itt megvenni.Én Magyarországon csak tejet,kenyeret és a zöldséget veszem.Minden mást Ausztriában veszem meg,mert 50 akár 60% különbség is van az árak közt.Magyarországon kb 1 éve nem tankoltam.Jobban meg éri az,hogy egy ottani ismerősöm hordókba tankol egy csomót és megveszem tőle az ottani árakon majd havonta egyszer haza hozom utánfutón és ha elfogy akkor csak csapolom a kerti kút mellöl.
2011. ápr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Általában igen, de az Iphone4-el lehetnek gondjaid a függetlenítéssel. Ha megvan, akkor egy micro simet kell csináltatnod hozzá.


Cellular and wireless


UMTS/HSDPA/HSUPA (850, 900, 1900, 2100 MHz)

GSM/EDGE (850, 900, 1800, 1900 MHz)

802.11b/g/n Wi-Fi (802.11n 2.4GHz only)


Vagy megveszed újan $659 -ért, vagy megveteted valami ismerőssel 3 év hűségre $160 a Rogersnál , vagy a TelUs, és a BellCanada is annyiért adja.

Esetleg veszel egy szakadt használtat.

2011. ápr. 26. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat akkor elvieg tudom használni.Egyépként azért veszek kint telot mert megyek ki 6 hónapra és szügségem van kit telefonra és akkor gondoltam olyat veszek amit utána itthon tudok használni.És ahogy néztem azért joval olcsobbak kint az Iphonok mint itthon.
2011. ápr. 26. 08:45
 6/8 bp1985 ***** válasza:
Viszont előfizetéses iphone-t simán letiltanak, ha behozod. Tesómét is letiltották, amikor hazajött 2 hétre látogatni. Függetlent vegyél gyárilag, ha nem csak nehezéknek akarod itthon használni.
2011. ápr. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az a 30 ezer különbség elmegy a függetlenítés, kártyacsere, garancia hiánya (mikor hazahozod) és egyéb bosszúságok miatt.
2011. ápr. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-D
2011. ápr. 27. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!