Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A pannonnál tényleg van...

A pannonnál tényleg van olyan, hogy beviszel bármilyen olcso telot és meg veszi 5000ftért? És ez csak akkor él ha veszek uj telefont és abbol minusz 5000ft vagy simán beveszik 5 ezerért vásárlás nélkűl? :D Mert igy hlalotam :D

Figyelt kérdés
2009. jan. 9. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Én úgy tudom, hogy ez az akció még tavaly volt. Amúgy meg nem tudom, hogy ki vagy te, de azért egy csöppnyi eszed lehetne, és elgondolkodhatnál azon, hogy a Pannon szeretné-e, hogy kisemmizzék?
2009. jan. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
tehát csak az új telefon vásárlásakor volt érvényes.
2009. jan. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
tényleg, bármilyen, olcsó, telót, megveszi, ft-ért, új, abból... nélkül...hallottam... atyám!!!
2009. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Királyfi! Jobb helyeken (nyugaton) az új telefonok (nem tellok) INGYEN járnak néhány akciós előfizetéshez!


Amúgy tényleg 5000 ft-ért számítja be a telefonod - és mit csinálsz, ha az új telefon pont ennyivel drágább? Vagy az előfizetési díja?

Itt te nyertes nem lehetsz. Főleg, ha ennyit értesz hozzá.

2009. jan. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!