Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha előfizetéses telefont...

Ha előfizetéses telefont vásárolok Angliában és nem fizetem a számlát milyen következményei lehetnek?

Figyelt kérdés

Ismerősöm mondta hogy itt le kell ülni ha nem fizetem a számlákat. Csak azért kérdezem mert akkor ez azt jelenti hogy 2 évig muszáj fizetnem akkor is ha hazamegyek?

Kérem csak az írjon aki tudja is hogy hogy vannak ezek a dolgok..


2010. nov. 10. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fizeted sztem lopásnak számít tehát lehet hogy leültetnek vagy egy nagyonnagy pénzbirságot kell befizetned hogy ne kelljen börtönbe menni de atelót igyse ugyse tarthatod majd meg
2010. nov. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmi se történik. Végülis amikor vásárolsz akkor elkérik az irataidat. Abból nem nehéz utánad keresni a mai világban. Egyszerűen csak azt fogod észrevenni, hogy egy behajtó cég elviszi amid van. Ilyen egyszerű.

A boltban aláírsz egy szerződést, amiben az van hogy ha nem fizetsz akkor megszívtad és ráadásul kötbérről is szó van benne. Ez feljogosítja a szolgáltatót hogy a pénzéhez jusson, akkor is ha neked nem lesz mit enned.


:)

2010. nov. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ezt most tutira tudjátok vagy csak gondoljátok? Volt már ilyen tapasztalatotok? Mert közvetlen ismerősnek mind 3 otthoni mobilszolgáltatónál van mobiltartozása és neki nem lett semmi baja. Bár szerintem nincs is semmi a nevén :)

De mi van akkor ha hazamegyek? Akkor is meg tudnak büntetni?

2010. nov. 10. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor miért akarsz mindenáron előfizetés telefont, ha már előre tudod, hogy nem akarod (tudod) fizetni a számlát? Eszem megáll, milyen emberek vannak. Vegyél feltöltőkártyást.
2010. nov. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Most találtam ezt a bejegyzést a google-ben,,azóta kiderült már,hogy mi történik? Mert kissé hasonló cipőben vagyok...
2011. nov. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kerek Szabina válasza:
Szija. Mi a helyzet, mi lett az ugybol? az ertseiteseken kivul jottek a behajtok? iesmi? ki lett fizetve a tarozas?
2012. júl. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!