Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vettem egy sony ericsson...

Vettem egy sony ericsson vivaz pro mobilt külföldön és sajna a telo nem tartalmaz magyar nyelvet ilyenkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
kérlek segitsetek mert fontos
2010. nov. 10. 18:38
 1/7 anonim ***** válasza:
frissités?
2010. nov. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bp1985 ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy telefonnál ekkora gondot okozna az angol nyelv. Amúgy pedig ha garanciális, és nem csak abba az országba érvényes garilevelet kaptál, akkor megcsinálják neked a hivatalos se szervizbe.
2010. nov. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

baj az hogy Ausztriába lakok és, nagyon jó lenne ha magyar nyelvű lenne a Telom legalább .

Nem lehet nyelvet letölteni vagy valami ilyesmit vagy mit tudom én Magyarországon egy szervizbe nem tudják megcsinálni?

2010. nov. 10. 18:59
 4/7 bp1985 ***** válasza:
Ha Ausztriába vetted, akkor eu-s garilevelet adtak mellé. Azzal beviheted, és ráteszik neked.
2010. nov. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi választ

de én nem tudok csinálni semmit?

2010. nov. 10. 19:48
 6/7 bp1985 ***** válasza:
Tudsz rá tenni, ha a netről leszeded, csak jó eséllyel garanciavesztéssel jár. A hivatalosat hiába teszed rá, attól nem lesz magyar benne. Nekem a k800-am Angliából jött be, hiába tettem rá a legujabb sw-t anno, nem lett magyar. Bár engem egyáltalán nem zavart, sőt jó is volt, mert így nem nyomkodta mindenki:D
2010. nov. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

ja

csak az jó érzés mikkor nem értesz semmit és ugy nyomkodsz

2010. nov. 11. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!