Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy 3-on miért...

Samsung galaxy 3-on miért nincsenek "élő háttérképek"?

Figyelt kérdés

elvileg kellene lennie rajt. raktam rá. de nemtudom hogy lehet beállítani. az "asztalon" hosszan nyomom a képernyőt akkor is csak az jön ki hogy :galéria és háttérkép galéria. de olyannak kellene lennie hogy élő háttérképek(Live walapappers) de ilyen nekem nincs. mit lehet tenni ilyenkor? vagy miért nincs?

váaszoket alőre is köszi.


2010. nov. 11. 14:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a telefon van bár én még nem próbáltam élő háttérképet, de úgy tudom hogy először root-olni kell a mobilt.
2010. nov. 12. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Rajta kell legyen. Valamit nem nyomsz eléggé...
2010. nov. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
De télleg rootolni kell a mobilt,nekemis is galaxy 3-am van,én is be akarom állítani a az élő háttérképet,de nem tom h hogy kell xD,ugyhogy hálás lennék érte,ha valaki le tudná írni xD
2010. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!