Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy S, valaki tud...

Samsung Galaxy S, valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Ma kaptam egy ilyen telefont, a probléma ott van hogy akár mit csinálok vele, nem tudok internetezni..

T-mobilos vagyok, tehát ingyen lenne a Facebook rá, de hiába állítgatom az adatforgalmat meg minden, egyszerűen annyit ír hogy a weboldal nem érhető el. Segítsetek kérlek! Köszönöm! :)


2011. okt. 28. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak akkor működik, ha van rajta net előfizetés is (vagy jár a csomaghoz), akkor megy és ingyenes.
2011. okt. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ausztriába találta apám, tehát sz*rt se tudok ilyenekről, az én kártáym olyan hogy havonta 3ezer forintal tölti magát, így nemfog működni? vagy hogy tudnám megcsinálni ezt?:S
2011. okt. 28. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Beállítod a netbeállításokat, aztán köss a csomagodhoz egy mobilnetes csomagot, mert az android szeret állandóan a nethez kapcsolódni. Ezért nem lennél kisegítve a netstarttal, mert hiába használod az ingyen facebookot attól még a rendszer csinálja neked az adatforgalmat és akkor szép gyorsan el is fogy az egyenleged.

Viszont ha már van normális netcsomagod akkor használhatod az m.facebook.com-ot, a touch.facebook.com-ot vagy akár a telefonra telepített facebook klienst.

2011. okt. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
most kötöttem egy 100 megás netcsomagot, 3hónapig 90ft aztán 990ft havonta. elég lesz ez hozzá?
2011. okt. 29. 09:49
 5/6 Electronicperson ***** válasza:
igen :) bőven elég :)
2012. jún. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Találta?
2012. júl. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!