Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy nokia6103 készülékem,...

Van egy nokia6103 készülékem, ki lett függetlenítve de bármilyen Sim kártyát teszek bele azt írja ki bekapcsolásnál h a sim kártya regisztrációja sikertelen! De miért?

Figyelt kérdés
2009. jan. 11. 12:48
 1/5 A kérdező kommentje:
mit lehet ez ellen tenni h ne keljen szervízbe vinni?
2009. jan. 11. 12:49
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a kártya járt már le, és nem él (szerintem ez a legvalószínűbb). Vagy mégsem függetlenítették, hanem átvágtak. Ha mégis csináltak vele valamit, akkor a szervizben fizetned kell majd, mert nem garanciális már.
2009. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem járt le a kártya mert másik telóba + elfogadja és van térerő, am ez egy talált telefon azért is kellett függetleníteni, az első 2 hétben jó volt a kártya, utána muterét áttetük onnantól volt rossz a teló!
2009. jan. 11. 13:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Letiltották a telefon IMEI kódját a kiszolgálóknál, azért nem működik már egyik kártyával sem. Lehet, hogy lopott csak aki ellopta el is dobta, mert "égette már a zsebét".

Szerintem add le a rendőrségen, hogy találtad, mert ha nálad véletlen megtalálják az isten sem mossa le rólad, hogy te loptad.

2009. jan. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
DE HA MÁR A KÁRTYÁDAT BELE RAKTAD ONANTOL TUDJÁK MÁR MERRE LEHET MÉG ANYÁDAT IS FELKUTATJÁK A KÁRTYÁJA MIATT MEGMONDJÁK SZÉPKIS ORGAZDA CSALÁD
2009. jan. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!