Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A kb.1 hónapos vodafonos...

A kb.1 hónapos vodafonos telefonom beázott :S besem kapcsol csak világit. Garancia van rajta de az erre az esetre is érvényes ha visszaviszem?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
A garancia csak rendeltetsszerű használat esetén érvényes. Víz nem tud belemenni rendeltetésszerű használattal, így a garancia nem lesz érvényes. Egy próbát megérhet a szervízben, de 99%, hogy nem fogják ingyen javítani.
2010. nov. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%

Rendeltetésszerű használat mellett bekövetkezett meghibásodásra szól a garancia.


A víz rendeltetészerűen került a telefonba? Mondjuk ha lemerül, akkor vízzel kell feltölteni? Mert ebben az esetben igen.


Egyébként ha a használati utasításban az van hogy óvni kell a folyadéktól, párától és mechanikai behatástól, extrém hőmérséklettől, akkor nem vonatkozik rá.

2010. nov. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tinker Bell ***** válasza:
100%

Hát, én nap mint nap találkozok ilyen esettel, és mivel van rajta garancia, ezért el szoktam küldeni, de minden esetben elmondom, hogy valószínűleg garanciamegvonással jön vissza a szervizből.


Ami annyit jelent, hogy elmehetsz a telefonoddal kacsázni a tóra, vagy van mostanában telefondobó verseny, esetleg oda tudnál benevezni.


A javítás azért esélytelen, mert többet fognak elkérni érte, mint ha egy új telefont vennél!

2010. nov. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! a 2.válaszolonak meg nemkellene ennyire lenézően irnia mert én nem azért irtam hogy itt gunyolodj a másikon.....lehet máshova menni vagy nemválaszolni....
2010. nov. 14. 17:09
 5/8 anonim ***** válasza:
EZ az, hogy mindenki paraszt módon válaszol a kérdésekre!!!Amúgy szerintem kérdezd meg, de garanciamegvonás szerintem bekövetkezik:/
2010. nov. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
az nembaj ha megvonják a garanciát csak legalább most csinálják meg:D am énsem szeretem h itt parasztkodnak és sok kérdésnél ugyanezt látom...
2010. nov. 17. 22:05
 7/8 anonim ***** válasza:
Beázott telcsiben alaplapot kell cserélni. 99%-ban ez ég meg. Egy új alaplap+szerelés, valóban többe van, mint egy uj telefon.
2010. nov. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor jobban járok ha beadom a mobilosba és kipotlom és veszek egy uj telot :(
2010. nov. 18. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!