Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nemrég vettem egy iphone...

Nemrég vettem egy iphone 3gst-t. Letöltöttem az itunest a gépre és addig jutottam el, hogy zenét tudok rátenni, de videót alkalmazást nem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Még azt is sikerült elérnem, hogy miközben játékot tettem rá letörlődött az összes eddigi alkalmazás:( Ja és a játék nincs rajta... Hogy lehet ez hova tűntek az alkalmazások? Fontos lenne de neten nem találok nagyon semmit!
2010. nov. 16. 13:37
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Jailbrake kell. Anélkül sz.rt sem ér, bár utána sem egy jó telefon. Játékok vannak tömkelegével rá, de normális alkalmazás nem sok.
2010. nov. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem nagyon értem ezt a "Jailbrake"-et. Olvastam már róla és úgy gondolom vmi szoftver, amivel alkalmazásokat tudok feltenni, de szervizbe raktak már rá alkalmazást. Játékot hogyan tudok rátenni?
2010. nov. 17. 08:56
 3/4 Kiss007 válasza:
Sziasztok! èn nekem is le kellett töltenem az itunes.t s le is töltöttem de a sim kártyát nem igen fogadja el azt írja h rakjak be pin kód nélkülit,de hiszen az enyém kód nélküli ,,, most ilyenkor mi van ? talán kell még az a jelbreak vagy milyen az a program ????
2011. jan. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 bp1985 ***** válasza:
Kiss: Megválaszoltam ezt a kérdésedet, de válaszba tilos kérdést írni.
2011. jan. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!