Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sonyericsson X8 vagy Sonyerics...

Sonyericsson X8 vagy Sonyericsson X10 mini pro? (vélemények)

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:
mininek kisebb a kijelzője, x8nak rosszabb a kamerája. te tudod mi a fontosabb számodra.
2010. nov. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
46%
Én nekem is ez a két lehetőség állt fennt még 2 hónapja... Én x10 mini pro párti voltam mert baromira tetszett az android rendszer relatív megfizethető áron, de azért néztem még más telefonokat is. Aztán elmentem T-Mobilba összetapizni a telefonokat... Az x10 mini pro olyan pici, hogy az eszméletlen... nekem gyakorlatilag használhatatlan... a lapát kezem 1/4-ét foglalta el és a billentyűk rajta abszolút használhatatlanok... egy kis billentyű a körmöm 1/3-ada volt... Az x8-nak rosszabb a kamerája viszont kijelző nyomkodós... Összességében én egy Samsung Monte mellett döntöttem és nem bántam meg. Bár nem androidos de arra amire nekem kell arra teljesen jól használható. Telefon, SMS, zene hallgatás. Nem mellesleg az okos telefonok internet nélkül gyakorlatilag használhatatlanok.
2010. nov. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!