Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 4 napja nem működik a facebook...

Rebel888 kérdése:

4 napja nem működik a facebook a mobilomon, pedig korábban gond nélkül ment! Miért nem működik?

Figyelt kérdés

Kikapcsoltam, kivettem-betettem az akksit, visszakapcsoltam, felhívtam a T mobile ügyfélszolgálatot, bementem a T Mobile szervizbe, azt mondták, a telefon megfelelően működik és jól van beállítva. Minden netes oldalt betölt, csak a 0.facebook.com oldalt nem! Van netstart előfizetésem is. Nem értem, hogy ha eddig működött, most miért nem tölti be. Ezt írja ki: "Something went wrong,we will Fix it soon,you may please try again"

Valami használható ötlet? Jó lenne ha valaki valami értelmeset is mondana azon kívül, hogy írjam be a google-ba meg menjek a T Mobile weboldalára, mert ezt már mind próbáltam! Használható, konkrét tanács kell!


2010. nov. 18. 11:43
 1/5 bp1985 ***** válasza:

Szia!


Én azt csinálnám, hogy visszamennék oda, ahol mondták, hogy tök jól működik, és közölném velük, hogy akkor menjen fel a facebookra. Egyből fognak segíteni, hidd el.

2010. nov. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ide figyelj, Te függő vagy, vagy mi van?? Miért ilyen fontos? Na mindegy, nem ezt kérdezted. Valószínű valami szerverhiba lehet a dolog hátterében, ami nem a Te hibád, sem a telefonodé, az ottani karbantartóknak kell megoldani a problémát. Szerintem túl sokan használják már ezt az ingyenes facebook oldalt, és le van nagyon terhelve a dolog. Próbálkozni tudsz, aztán vagy sikerül, vagy nem. Senki nem tud Neked mást mondani...
2010. nov. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem vagyok függő, csak mielőtt feltettem a kérdés végigolvastam a hasonló kérdéseket és a válaszokat. És bevallom, egyetlen egy használható válasz nem volt, csak hogy hívjam fel a szolgáltatómat vagy írjam be a keresőbe a hibát. Na meg az, hogy a kérdezőt folyton hülyének nézik. Az egyéni vélemény nem érdekel, ha tud, válaszoljon a problémára, a cinikus megjegyzéseket pedig mellőzze. Csupán ennyi.


Egyébként a szervizben is nyomkodta a telefont 10 percig, de nem jött rá, mi a baj. Valószínű a facebooknál van a gond. De a haveromnak ugyanilyen telója van, neki mindig sikerül csatlakozni. Érdekes.

2010. nov. 18. 12:06
 4/5 anonim ***** válasza:

Esetleg nincs "tűzfal" a telefonban?!

Nem lehet, hogy az tiltja le ezt az oldalt a te telefonodon?!

2010. nov. 18. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vagy véletlenül átállítottál valami portot? Proxy-t nézd meg, ha nem 8080 a port, akkor állítsd át arra. Nekem így működött. De valószínűbb, hogy facebook hiba. Lehet holnap már működni fog.
2010. nov. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!