Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek az Alcatel...

Mi a véleményetek az Alcatel telefonokrol?

Figyelt kérdés
értelmes válaszokat várok
2010. nov. 23. 13:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Sokat fejlődtek, olcsó és most már jó is, ideális választás azoknak akik nem akarnak kiadni sok pénzt de mégis egy jó kis telefont szeretnének.

Én az Alcatel OT-606-al szemezgettem, 13e ft...

[link]

2010. nov. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Nem érdemes venni nincs rá semmi nem tudsz letőlteni rá semmit. Ha nem akarsz drágán venni telót akkor inkább használtban gondolkozz 15-20 vannak egész jó telók, de nem akarlak befolyásolni csak mondom érdemes átgondolni.



Ha felértékelsz köszönöm!

2010. nov. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

nem tudok róluk sokat, csak annyit hoyg régen jó bénák voltak.. estek szét meg minden, de ettol fuggetlenul lehet hogy ma már jobbak, nézd meg oket, és ha vmelyik megfelel szerintem vehetsz, mert ezek tényleg nem drágák.. :)

ha felértékelsz megkoszonom :)

2010. nov. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!