Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefont...

Szerintetek melyik telefont érdemesebb venni: LG GW620 vagy Samsung i5800? Tapasztalatokra is kíváncsi lennék.

Figyelt kérdés

Sajna nem tudom eldönteni, az LG mellett a képernyőfelbontása (480*320), (Samsung pedig csak 240*400), az 5MP-es kamera+mobilfény és JAVA támogatás szól

A Samsung mellett pedig a 720*480-as videó felbontása és 10-15e ft-tal kedvezőbb ár, ill. a rajta lévő rendszer.Nem tudom megéri-e néhány +funkcióért kifizetni ezt a pénz az LG-ért.


2010. nov. 24. 00:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Ráadásul az Lg-nek jó QWERTY billentyűzete van.
2010. nov. 24. 00:38
 2/4 anonim ***** válasza:

Gondoltál már arra hogy mire van szükséged?

Képes vagy megvenni valamit azért mert azt mondjuk rá: vedd meg?

Pl jó kijelzőt akarsz vagy jobb fotókat? A telefonnal videóznál vagy egy jobban kezelhető rendszer lenne előnyösebb?

Gondolom már most is van telefonod, megt tudos ítélni hogy mit szeretsz benne illetve mi az ami nem jó.

Használd a kis kobakod mert nekem mindegy, beírok valamit, te megveszed, de nem én fogom használni.


Nekem Samsungom van, kaptam. Nem rossz, elvagyok vele, semmi baja, de pénzt nem adnék érte.

2010. nov. 24. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Természetesen a végén úgy is én döntök, csak kíváncsi lennék a tapasztalatokra, volt- e valakinek valami baja valamelyik telefonnal.

Az is lehetséges, hogy a kettő közül egyik sem lesz, lehet, hogy várok egy pár hónapot, de most ezek vannak kiszemelve ;)

Azért is tettem fel a kérdést, mivel lehet, hogy valaki tud olyat, amit a gyártó nem szívesen közöl pl. recseg, ropog a teló, vagy lehet, hogy a mobilfény nem is igazán segít a képek minőségén esetleg 2 év után dobhatom ki az egész masinát, bármi lehet..

Azért köszi a válaszodat.

2010. nov. 24. 11:23
 4/4 anonim válasza:
hol tudnál venni lg gw620-at? mert én is nagyon sok helyen kerestem , és olyat szeretnék,de nem találok ...
2012. márc. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!