Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Symianos telóra letöltött...

Symianos telóra letöltött skipe-on lehet szóbeli beszélgetést indítani?

Figyelt kérdés

ezt írja a neten róla:

Symbian telefonon a Skype sz ámos előnnyel jár, így pénzt takaríthat meg és utazás közben is tarthatja a kapcsolatot.  Ingyenes Skype-Skype hívások és azonnali üzenetküldés 3G-n és WiFi-n.  Megtakarítás külföldi számok hívásakor és üzenetküldéskor (SMS).  Képek, videók és egyéb fájlok m egosztása a telefonról. A Skype haszn álata WiFi zónában ingyenes. Ha mobil adatkapcsolattal használ Skype-ot, akkor a szolgáltató ezért díjat számíthat fel, ezért korlátlan adatcsomagot javaslunk.


"ingyenes skipe hívások" ez ugye azt jelenti?


2010. nov. 26. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
nem mindegyikre lehet letölteni, szerintem csak az újjabbakra. (nokia 6220C készülékemre nem lehet) viszont 3G-n drágább mint a rendes hívás, szóval csak otthon (wifi hálózatra csatlakozva) érdemes használni.
2010. nov. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én uiq3 symbianon Fringe-el telefonáltam annó
2010. nov. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Egy nokia E5-öm lett, az OVI-ból letöltlöttem a skypot..

be lehet rajta valahogy állítani h magyar legyen?

valamiért nem enged a telón regiszrálni, miért?

működik ez rendesen az én telómon WIFI-n keresztül?

vagy mit javasoltok?

2010. nov. 28. 21:59
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Ha fel tudod telepíteni,akkor lehet hívást indítani. Ugyanúgy mint pc-rôl.

Ha van skype egyenleged, akkor vonalas számokat és mobilt is hívhatsz. Ha nincs, akkor csak olyat akinek szintén van a mobilján skype és be van a program kapcsolva. Esetleg távoli pc-t is hívhatsz ha megnyitotta a gépén a programot a fogadó fél.

Ha a mobilod kezeli a wifi sugárzást akkor csak arra csatlakozol és nem kell a korlátlan adatcsomag sem.


Tehát, igen lehet ingyenesen is használni a mobilod,ha fent van a skype program.

Az enyém angol nyelv...

2010. nov. 29. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!