Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik az eddig...

Szerintetek melyik az eddig legjobban sikerült mobiltelefon?

Figyelt kérdés
Szerintem a Galaxy Spica bárelyiket megveri ár/érték arányban, a Galaxy S pedig ugyanezzel a tulajdonsággal rendelkezik, csak a prémium kategóriában.
2010. nov. 29. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem galaxy s-em van, de ezt így elég meredek kijelenteni. Mindenkinek más a jó, annyira széles a piac, nem lesz két azonos vélemény. Galaxy S-nek is messze sok baja van...
2010. nov. 29. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A legjobban sikerült mobiltelefont kérdezed, vagy a legjobb ár/érték arányút? Mert nagyon nem mindegy. Legjobban sikerült az számomra az lenne, ha a HTC Desire került volna a Legend házába:D így viszont nem tudok dönteni.
2010. nov. 29. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogy érted hogy a legjobban? mert pl. apám Nokia 6130i-e már megjelenése óta tökéletesen működik amit pl. az Omniájáról nem lehet elmondani.Tehát ebből a szempontól az a telefon jobb mert időt állóbb és stabilabb. De ha tudást nézzük én nagyon szeretem az új Nokiákat pl. C7(ilyenem van)N8.


(Samsungokat nem szeretem,egyszer volt egy F300-am,drága volt nagyon és az akku is katasztrófa volt,nem hogy zenetelefonhoz de még sima telefonhoz mérve is)

2010. nov. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden idok egyik legjobban sikerult teloja szerintem az Ericsson T68 volt, valamint a Nokia 3310.
2010. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

samsungok egy rakás szarok

HTC HD2

2010. nov. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Régimódi felfogásommal a pár éves Sony Ericsson modellekre szavazok.
2010. nov. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 bp1985 ***** válasza:
100%
Nokia 5110, 6110.
2010. nov. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az hogy a Samsungok egy rakás szarok, a Galaxy Spica és S esetében nem igazak, ugyanis a Google gyártja őket, a Samsung csak az előlapot, hátlapot, kijelzőt és az akkut.
2010. nov. 30. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!