Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lg kp502-es telefonon a felső...

Lg kp502-es telefonon a felső kis rész színét meg lehet változtatni a képernyőn?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Itt látszódnak a bekapcsolt telefon képernyőjén az a bordóbol feketébe átmenő csík, ahol van a térerő, töltöttségjelző stb. Na azt szeretném megváltoztatni.

Tudom hogy csak úgy nem lehet, hogy a telómat nyomkorászom össze-vissza, hanem már bele kell nyúlni a szoftverébe, már tettem meg, de nem tudom mit kell ott módosítani.

Itt egy videó, hogy hogy értem azt hogy "bele kell nyúlni a szoftverébe"

http://www.youtube.com/watch?v=SMlMAv8D1dU

Na ha megnéztétek, akkor talán tud valaki segíteni nekem.

Van egy csomó mappa, amikor az illető megnyitja winimage-val a telefonját, ott lehet módosítgatni mindent, de nem tudom, hogy melyik mappában kell, és hogyan.

Ha valaki ért ehhez, és segít, nagyon megköszönném.

Ja és hogy kell módosítani a .dmf kiterjesztésű fájlt? Mert biztos vagyok benne, hogy úgy lehet, de ha jegyzettömbbel megnyitom akkor krisz-kraszokat ad ki.

Előre is köszi! :)


2010. dec. 1. 17:44
 1/1 anonim ***** válasza:
igen megváltoztatható . :D ténylegesen szoftverbe kell nyúlni , az mylgcookie.com oldalon mindent megtalálsz ami kell neked . van külön poszt magyaroknak :D
2010. dec. 1. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!