Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Otthon » Lakberendezés

A kérdés

Hol tudnék venni olcsón (akciósan) függönyöket (sima függönyt és sötétítőt), karnist, konyhabútort (mosogató rész, előkészítő pult és felső szekrény,3 m a hossza a konyhának), mosógépet és mikrót?

Előre is köszönöm, linkelhettek is!

2011. jún. 23. 15:39  Privát üzenet  

A válaszok
jyskben és ikeában épp akciók vannak, nézd meg a honlapjukat. Meg biztos más boltokban is.

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2011. jún. 23. 16:02 Privát üzenet
Ha pesti vagy, akkor a kínain tudsz olcsón függönyt venni. Én most vettem sima méterét 1500, sötétítő méterét 2500 forintért. Jó minőségű szép függöny. Itt nálunk a függönyös ugyanezt adja, csak dupla árban.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2011. jún. 23. 16:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mennyit érhet? Egy komplett kolóniál butor. Hálószoba és előszoba 16 darabos. Francia ágy éjjeli szekrény szekrénysor ortopéd ágymatracal. Kihuzhatós előszoba kanapé 2 fotel...
Tömörfenyő/fenyődekor szekrény sötétedik?
Milyen színt adjak a szobámnak? Jelenleg narancs szín, a szekrény sorom sötétebb citromsárga (fenyő) és én alma zöldre gondoltam.
Hány polcos egy szekrény?
Debrecenben hol tudnék olcsó konyhabútort venni?
Minek a kicserélése változtatja meg legjobban a helyet? Pl szekrény, burkolat, fal, stb?

Kérdések az Otthon rovatbólKérdések a Lakberendezés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!