Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik HTC telefont ajánlanád,...

Melyik HTC telefont ajánlanád, és melyiket nem?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy HTC telefont. Érveket és ellenérveket várok. A tapasztalatok nagyon jól jönnek, akár pozitív akár nem.
2010. dec. 2. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

én HD2ot fogok venni, de gondolkozom meg a HD7en.. meg aztán tetszik még az Aria is..szerintem még jó lehet a Desire HD is..

de érvet ellenérvet még enm tudok mondani, de a legjobbat eddig a HD2rol hallottam..

2010. dec. 2. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%
Legend
2010. dec. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Desire vagy HD2.

én az elsőt választanám, mert androidos

2010. dec. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Desire és a Droid Incredible (bár ezt nem tudom mennyibe kerülhet) egyre jobban tetszik. Meg azért számít az ár is (:
2010. dec. 2. 17:15
 5/7 anonim ***** válasza:

Legjobbak, mindenki szerint: HD2 vagy Desire

Egyik legjobb, de nem olyan ismert: Evo 4G


Evo 4G kb HD2 androiddal, és a desire vs hd2-ben is azért jobb a desire, mert androidos, tehát akkor a 4G elvileg nagyon jó.

2010. dec. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

de a 4G elég kevés helyen kapható, nem tudom, de én a htc.com-on is alig találtam meg..

én a HD2ot választanám inkább.. nem tudom, de nekem jobban tetszik a windows mint az android, de ez csak nézopont kérdése..

szóval ha jó telelfont akarsz, akkor HD2, evo 4g, vagy desire.. de nekem az elso ketto jobban tetszik :)

2010. dec. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a választ! (felpontozva mindenki :P) Tetszik, hogy egyet értés van. Ez biztos nem véletlen :) Köszi még egyszer!
2010. dec. 9. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!