Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tnyleg lehet igy telefont...

Tnyleg lehet igy telefont tolteni?

Figyelt kérdés
egyszer kaptam vmi korlevelet, hogy lehet tolteni telot ugy, hogy van vmi kod amit beirsz es vmi 50 szazalekra feltolti, merthogy mikor toltore tesszuk feltolt vmi tartalekot... Vki tudja ezt a "kodot"? Es h mukodik-e?! Eleg hasznos lenne... Koszi. Ekezetekert bocs, telorol vagyok
2011. nov. 1. 11:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2011. nov. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elvileg ez a kód a *3370# de nálam sose jött be..
2011. nov. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem igaz. Gondolom mindjárt jön az ingyen telefon hívás kódja is...( Ami szintén Hoax )
2011. nov. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De olyan kár:S Oké, annyira hülye én sem vagyok, hogy ingyen telefonálásban higyjek, de ez még akár logikus is lehetne, hogy van rajta ilyen funkció, ha már tudja mérni, hogy hány kalóriát égetek el, amíg elmegyek tól-ig...
2011. nov. 1. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!