Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket vennétek a helyembe?

Melyiket vennétek a helyembe?

Figyelt kérdés

Samsung wave s8500 vagy 3gs iphone.

3gs-en minden játék/program ingyenes jb után.

Waven nincs hack de szebb a kijelző és a kamerája jobb mint iphone 3gs-nek.(viszont kevesebb progi és fizetős)

Nem tudom melyiket vegyem. Ti melyiket választanátok EZEK KÖZÜL?


2010. dec. 2. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
iphone
2010. dec. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
egyértelmű iphone...de nem értem hogy esett erre a kettőre a választásod...iphone jóval drágább nem?...vagy az nemszámít?
2010. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bp1985 ***** válasza:
100%
Samsungra is bőven van játék, és jb sem kell. Inkább samu, de játékra konzol. Volt 3gs-em, van htc-m. Azokat is nézd meg, jobb, mint IPhone.
2010. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
kettő közül alap hogy iphone...de inkább htc
2010. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
3gs-t használtan venném. csak nem tudok dönteni h jobb kijelző és kamera vagy sok ingyen játék/progi
2010. dec. 2. 20:25
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Ezek közül nyilván iPhone.. de inkább valami HTC-t vennék helyettük.
2010. dec. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
51%
nem vagyok iphone orult, de hamarabb iphone mint samsung, de amugy én is korulnéznék méh a htc-k kozul, ott is vannak olcsóbbak.
2010. dec. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem Samsung Wavem van, egyáltalán nem kevés program van rá, és nem fizetősek... Sőt Magyarországon még nem is lehet Samsung Wavere fizetős játékot tenni.
2010. dec. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

szerintem sokkal jobban jársz a 3gs-el! Mgaába is nagyon jó főleg ha JB-zed.iphone-re sokkal jobb prograamok vannak mint samsungra szerintem.

(nem vagyok iphone fan nekem egy Samsung galaxy s-em van de tetszik az iphone is de nekem akkor már 4 mert galaxy jobb mint a 3gs)

2010. dec. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
wave re tudsz venni fizetős játékot vmi kártyával de fizetni kell iphone meg free. viszont a wave ben a kam meg a kijelző tetszik de most nem toom h mit érek hogy lesz 1 szép telom amivel nem took játszani.
2010. dec. 3. 16:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!