Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Westendben a Samsungnál...

Westendben a Samsungnál frissítik nekem a nem magyar (! ), nem gyári garis Galaxy 3-amat android v2.2-re?

Figyelt kérdés
Próbáltam Kiessel, de nem működött, azt írta, a telefonon lévő OS nem frissíthető, pedig 2.1 van rajta, és elvileg frissíthető 2.2-re.
2010. dec. 3. 09:45
 1/10 anonim ***** válasza:
megcsinálják csak nem ingyen
2010. dec. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 bp1985 ***** válasza:
Ami nem gyári garis, hanem innen onnan vett telefon, azon nem is fogják neked megcsinálni.
2010. dec. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem innen onnan vett te idióta! Csak nem gyári, hanem üzleti garanciával vettem, és nem a boráros tér aluljárójában az cigányoktól. Bocs, hogy nem volt 70e Ft-om gyári garira, csak 57 üzletire. k*csög
2010. dec. 3. 16:29
 4/10 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ne legyél ennyire bal*fasz, mert magad égeted le.

A második nagyon jól írta, csak te nem tudod értelmezni:


Az innen-onnan vett telefon azt jelenti, hogy nem a Samsunk Magyar hálózatán lett értékesítve így nem is jár rá a gyári garancia.

Az innen onnan nem feltétlenül a blaha cigányokat jelenti, hanem például azt a boltot ahol te vetted, ugyanis ki tudja hogy ők honnan szerezték be? Lehet fű alól innená-onnan vagy jobb esetben egy másik országban hivatalosan vették.

De a lényeg hogy magyar gari nem jár az innen-onnan vett telefonokra, csak a magyar samsungon keresztül értékesített telókra.


Amúgy eléggé looser vagy 54-ért adja a T-mobile már 2 hónapja dominóval, a többi szolgáltatónál sem volt drágább...


Oldd meg magad vagy vidd el de fizetned kell.

2010. dec. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jah arról meg hogy mi az üzleti garancia:

A bolt lehet 3 hét után befuccsol te meg mehetsz avilág végére telefont szervízelni.

Lehet 1 év múlva beviszed és "húzzálap*csábakisk*csög" lesz a "javítás".


Ellenben a rendes garancia, amiből egy regisztrációért +2 hónapot is adnak...

2010. dec. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

úúúristen mekkora okostojások vagytok!

Na szép sorban:

Egyszer vettem a t-mobile-nál telefont, elég is volt, kösz szépen. Abba a telefonba olyan szinten belenyúltak, hogy egy rakás alkalmazás nem ment rajta. Ha nálad ezért "looser" valaki, hát büszkén vállalom a titulust.

2: Tisztában vagyok vele, hogy mi a különbség a gyári és nem gyári telefon között.

Halkan mondom, a bolt, ahol a telefont vettem(Fortuna GSM) már nem most kezdte az ipart, folyamatosan bővülnek, úgyhogy gondolom nem holnap fogják bemondani az unalmast.

Kétszer vettem ott telefont, először gyári- majd a következőt üzleti garival. Méghozzá azért, mert az első -egy LG -anno beadta a kulcsot, elvittem a GYÁRI szervízbe, ahol 1,5 hónapig ültek a telón, majd kitalálták, hogy ezt meg azt csináltam a telefonnal, ezért nem csinálják meg, mikzben úgy vigyáztam rá, mint a szemem fényére. Kivittem a Fortunásokhoz, azt mondták megnézik, kevesebb mint egy hét alatt megcsinálták. A 2.-at gyári gari nélkül vettem, igen, nem magyar készülék volt, de 2 évig volt nálam, úgy adtam el, hogy soha semmi baja nem volt a telónak.

Ezt a Galaxy 3-at is így vettem vadi új, bontatlan csomagban. és ha valami baja lesz, tudom, hogy megcsinálják.

3: Próbáltam megoldani a gyári Kies programmal, de az a gyökér azt írta ki, hogy a telefonon lévő version nem frissíthető, miközben a teló névjegyében a 2.1-es frissítés szerepel, és frissíthető 2.2-re.


Ennyi. Imádom ezt az oldalt, mindenki úgy osztja az észt, hogy A) nem is válasz a kérdésre B) nem is tudnak semmit a körülményekről, de azért megmagyarázzák. Remélem soha nem leszek ilyen antipatikus paraszt.

De a sok hülyeség mögött megbújt némi értelem is: pénzért megcsinálják. Köszi, meg kellet szenvedi ezért az apró kis információért rendesen. Nem is ingyen vártam okostojás....

2010. dec. 3. 21:14
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem én nyerek ebben a vitában, mert a világon sehol nem fogják neked frissíteni 2.2-re (froyo) mert samsung galaxy 3-ra csak 3-4 hónap múlva jön ki.
2010. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
az zsír, mert már frissítették;)
2010. dec. 25. 20:32
 9/10 anonim ***** válasza:
2.2 lett? tudsz memokártyára programot másolni? gyorsabb lassabb lett? mennyit fizettél érte? mennyi idő alatt csinálták meg?
2010. dec. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
egy béta verzió van most a telefonon. Nem tudom, mennyi idő volt pontosan, délelőtt bevittem, aztán délután mentem érte. Sokkal gyorsabb, tudok programokat memkártyára másolni. Nem fizettem érte semmit, mert a boltban megcsinálták:)
2010. dec. 26. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!