Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung j700-asom van es a...

Samsung j700-asom van es a bluetooth-om nem mukodik mindig miert van ez?

Figyelt kérdés
amikor bekapcsolom a telefonom 1 ido utan miko hasznalni akarom a bluetoothjat nem talal meg senkit sem es utana folyton azt mutatja hogy megy a bluetooth vagyis hogy hasznalatban van!de ha ujrainditom utana megy!mit tudjak csinalni hogy mindig menjen es ne kelljen elvigyem a szerelohoz?pls help!
2009. jan. 17. 19:19
 1/2 A kérdező kommentje:
mar rajottem miert van!a magnesem elrontotta!folyton melle raktam le a mobilt!
2009. febr. 9. 23:20
 2/2 A kérdező kommentje:
ez a mobil is 1 f*s!!NE VEGYETEK ILYEN MOBILTT!!!NEM ERI MEG MAGATOL SZETMEGY LASSAN!nekem pl most azt kezdte csinni hogy 1 nap alatt lemerul, a blootooth ma bese kapcsol pedig semmit se csintam vele!szal xar!de a tobbi cucc meg megy rajta:D
2009. júl. 5. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!