Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom kikapcsolni a...

Hogy tudom kikapcsolni a kihangosítást Samsung Champ c3300-as telefonomon?

Figyelt kérdés
A hangszóró gombbal nem tudom kikapcsolni a kihangosítást, és a hangerő is le van véve 1-esre, mégis ordít a telefon.
2010. dec. 8. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem lehet kikapcsolni ! Képtelenség , senki sem tudja .Direkt úgy csinálták meg ,hogy csak bekapcsolni lehet ,ki meg sehogy se. Ilyen ,ebbe bele kell nyugodnod ,a hátralévő életedet már így kell leélned ,egy üvöltő telóval.

Komolyra fordítva : nem lehetsz te ennyire ilyen,hogy egyedül még erre sem jössz rá.

2010. dec. 8. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ha hasznos válasszal nem tudsz szolgálni, inkább ne koptasd a billentyűzetedet!


A kérdésem pedig teljesen komoly, és nem vagyok teljesen analfabéta a műszaki dolgokhoz. Eddig normálisan működött, ha akartam kihangosítottam, de a következő hívásnál normál módban tudtam beszélni vele. Ezért vagyok tanácstalan.

2010. dec. 8. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!