Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik jobb a Samsung monte...

Melyik jobb a Samsung monte vagy a Sony Ericcson Xperia X8 vagy lg optimus GT540? Irnátok arrol hogy milyenek? Fontos hogy Wifis legyen és ingyen tudjak facebookozni rajta! :D:S

Figyelt kérdés
Fontos hogy ingyen tudjak Wifin keresztül facebookozni rajta ez lehetséges valamelyiken? Az Xperia 10000-ft val drágább megéri??
2010. dec. 9. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

több ilyen kérdés is van itt...az, hogy melyikben van wifi meg tudnád nézni neten...google, t-mobile honlapja...de leírom


mindháromban van wifi...x8 és az optimus androidos, bár nemtudom, hogy ez sokat mond e...az x8 nem kerül 10ezerrel drágábba, vagyis t-mobilenál biztos nem...nekem gt540-em van eddig perfect...


de nem vagyok biztos benne, hogy neked okostelefon kéne facebookozni

2010. dec. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

köszi szépen a választ. azt tudtam hogy wifis mind a három de akkor ha tudok valahova wifin csatlakozni ingyen tudok facebookozni? nem fö cél hogy facebookozak rajta csak azt is szeretnék szolval szerintetek melyik legalkalmasabb erre?És fontos lenne hogy tudjak rajta zenét hallgatni. Jol lehet rajtuk? inkább csak szorakozásnak vennék telefont nem telefonálni sokat vagy ilyenek :)

nagyon köszi a válaszokat:))

2010. dec. 9. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
mindhárommal ingyen tudsz netezni ha csatlakozol wifin, szerintem nincs legalkamasabb, mind3 ugyanúgy alkalmas, mindhármon tudsz zenét hallgatni
2010. dec. 10. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szentem:

Legjobb: X8

aztán: optimus

végül: monte

Bár ez csak az én véleményem!

2010. dec. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Optimust vettem:)

Nem használtam még ki vagyis még nincs rajta sok minden de játék eredetileg sem volt rajta. az érintöjével nincs gond nyomásérzékelös az jo. viszont ritkán ha hivnak befagy a képernyö és nem mutatja ki ki hiv meg kisit lassu fényképezöjével nincs gond.:)

de tényleg egy picit lassu de lehet hogy ez csak kivételes.:)

megérte hüségre

2011. jan. 4. 12:05
 6/6 anonim válasza:
de te ha t-mobilosvagy akkor annyi h beírod hogy 0.facebook.com és ottvan wifi nélkül is tudsz facebookozni és nem vesz le összeget:)
2011. jan. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!