Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonom! Már ki...

Elhagytam a telefonom! Már ki van kapcsolva! Mi a teendő? - Rendőrség IMEI alapján? - van esély a visszaszerzésre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:39
 1/9 bp1985 ***** válasza:
Elbuktad sajnos. Rendőrség nem keresi bejelentés alapján. Max ha megtalálják valami olyan embernél, akire a gyanú terelődik. De minden egyes embernek nem fogják elkérni, és leellenőrizni. Imei alapján letlthatod, de mindhárom szolgáltatónál tedd meg, mert ha csak az egyiknél teszed meg, akkor a másik 2 kártyájával működik.
2010. dec. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 bp1985 ***** válasza:
Még annyi, h rendőrségre felesleges menni, kivéve ha erőszakkal vették el tőled. De már akkor is késő, ha most mennél.
2010. dec. 9. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha előfizetéses, akkor mondjuk tiltsd le a számod is. Mert a kódokat nem egyszerű kiütni, és csinálhatnak neked egy kedves kis számlát esetleg.
2010. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Én bejelentettem a rendőrségen. A telefon kiesett a buszmegállóban a fiam zsebéből. Felvették a jegyzőkönyvet, kellettek hozzá a telefon papírjai.

3 hónap múlva hívtak, hogy menjek be a telefonért. Visszakaptam. Beazonosították valahogyan. Ennek akkor van esélye, ha kereskedőhöz kerül eladásra a telefon.

Próbáld meg.

2010. dec. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha előfizetéses telefon:

1. Rendőrségen bejelentés, jegyzőkönyv másolat.

2. Jegyzőkönyv másolat a szolgáltatóhoz, letiltás.

Az hogy valaha visszakerül-e, az már más kérdés, de ezt az eljárást tartsd be.

Kapsz új simet a régi számoddal, meg telefont pénzért.


Ha nem előfizetéses, akkor is érdemes bejelenteni, max. te leszel az a szerencsés, akinek megtalálják. Ha így lenne, írd meg nekünk. Sok szerencsét.

2010. dec. 9. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem ellopták a 3 hónapos telcsimet...azt is tudtam,h ki volt...a rendőrség meg nem csinált semmit!

Ja és nem kevés pénzért vettem!

2010. dec. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Milyen márkájú telefonod volt? Samsungnál érdemes a nyomkövetőt bekapcsolni. Nekem a kezemből kapták ki a telefont és 3 nap után bejelzett a nyomkövető. Már újra nálam van a telefonom:))
2010. dec. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Samsung Monte.


Pontosan nemtudom, de szerintem én is bekapcsoltam a nyomonkövetőt a régi telefonszámomra és a muterom számára.


De ha az új sim kártyán nincs pénz akkor nem is tud sms-t se küldeni ugye?


És ha kijön egy idegen szám, akkor felhívom és mit mondjak neki?

2010. dec. 10. 11:44
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogy te hagytad el a telefont, szeretnéd visszakapni.

Ha nem hajlandó erre, akkor fenyegesd meg hogy majd a gyakorikérdéses fiúkat ráküldöd. Ez mindig bejön.

2010. dec. 11. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!