Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elhagytam a telefonom ha ezt...

Elhagytam a telefonom ha ezt tettem volna lett volna rá esély hogy meglegyen?

Figyelt kérdés

A Bosnyákon szálltam ki egy forgalmi tanóra után és ahogy a kocsi hátsó üléséről kirántottam a táskám és az nyitva volt szétszóródtak a cuccaim.

Azt hittem mindent összeszedtem, de később a 7-es buszon vettem észre hogy a telóm nincs nálam.


Egy kedves idegen -köszönöm megengedte hogy megcsörögjem a telómat- kicsöngött. Buszról le, vissza. Ott egy másvalaki- köszönöm! - megengedte hogy smst írjak a telójáról hogy ha vki megtalálja el tudja olvasni.

Még sokáig kicsöngött a telefon talán még másnap is ha jól emlékszem... de aztán már nem.


Azon gondolkodom, hogy ha akkor berohanok egy telefonboltba és megkérem őket vajon meg tudták volna mondani hogy hol van pontosan a telóm? - még 1 napig kicsöngött...


A neten nincs olyan program ami telszám alapján belövi a helyét nem? Vagy hogy csörgetésnél beméri?


2011. szept. 3. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

imei alapján lehet keresni - nem a telefonszám alapján, de azt csak a rendőrség kérésére teszi meg a szolgáltató


javaslom, hogy tiltasd le a telefonszámot és a telefont is imei szám alapján

2011. szept. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

sms-ben mit írtál a saját számodra



ha szerencsd van akkor talán vki mág visszajuttatja..


nem lehet h lemerült?

PIN-kóddal vádve volt?

2011. szept. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

*még

*védve

2011. szept. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

régebben volt.


semmi extrát csak kértem hogy legyen olyan rendes és juttassa vissza, mert hogy nem volt drága telefon - nekünk meg anno nem volt sok pénzünk, akkoriban vettünk lakást...


most van egy drága telóm sztem arra telepítek vmi kémprogramot hogy ha vki benyúlja akkor lássan merre van...


sim le volt kódolva- de számlát se csinált, másnap még délelött meg tudtam csörgetni de időközben meg letiltattuk a simet szal azért nem volt elérhető gondolom...:S


mindegy már... habár elég rosszul esett hogy a sajár kis diákmunkás pénzemből vettem magamnak új telót, kis érvágás volt az a 10 000 forint is akkoriban...

2011. szept. 3. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!